Akvárium set AQUAEL UltraScape 90 Exclusive set

Vaše cena
12 990,00 CZK
Vaše cena bez DPH
10 735,54 CZK
Dostupnost Praha
0 ks
Dostupnost Vysoké Mýto
1 ks Ihned k odběru
Kód
57097
Kód výrobce
131423

 

Akvárium set AQUAEL UltraScape 90 bílé
9 099,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 2 ks Ihned k odběru
Akvárium set AQUAEL UltraScape 90 Exclusive set
12 990,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 1 ks Ihned k odběru
SADA ULTRASCAPE DIAMOND EDITION

UltraScape Set Diamond Edition je prémiová akvarijní sada. Obsahuje jedinečné akvárium ze skleněných tabulí spojených pod úhlem 45° a designovou led lampu ULTRA SLIM BT ovládanou aplikací.

Akvaristické výtvarné umění

Akvárium Ultra Scape Set Diamond Edition je ve světě akvaristiky naprosto jedinečné. Klíčovými rysy akvária, které okamžitě upoutají pozornost pozorovatele, jsou výbrusy horních okrajů provedené pod úhlem 45° a stěny nádrže spojené pod stejným úhlem. Díky těmto prvkům a maximální průhlednosti použitého optického skla připomíná akvárium jedinečnou křišťálovou dekoraci. Tento dojem umocňuje i to, že akvárium nemá viditelné silikonové spoje. Toho bylo dosaženo velmi přesným spojením stěn průhledným silikonem. Akvárium dokonale zapadá do před lety známé a v současnosti oblíbené módy křišťálových nádob a dekorací z uměleckého skla.

Moderní osvětlení

Součástí sady UltraScape Set Diamond Edition je také lampa Ultra Slim BT, kterou lze ovládat na dálku prostřednictvím technologie Bluetooth. Lampa je vybavena 5 režimy osvětlení. Umožňuje vytvářet vlastní rozvrhy osvětlení podle individuálních požadavků ryb a rostlin a také programovat cykly, které napodobují přirozené změny světla během dne, například svítání a soumrak. Dalším důležitým aspektem lampy Ultra Slim BT je její zajímavý design. Pouzdro je vyrobeno z jediné desky z kartáčovaného hliníku a je silné pouhých 17 mm, díky čemuž je lampa vizuálně velmi lehká. Když je lampa Ultra Slim BT namontována nad nádrží, vypadá, jako by nad ní levitovala, což ještě více přitahuje pozornost pozorovatelů k uspořádání akvária. Dostupné světelné režimy kromě funkcí souvisejících výhradně s údržbou nádrže umožňují také vytvořit v místnosti požadovanou náladu .

Řešení pro náročné požadavky

Sada Ultra Scape Set Diamond Edition kombinuje jedinečný design s pokročilou technologií. Tato kombinace jistě upoutá pozornost i těch nejnáročnějších nadšenců, kteří v akvaristice oceňují inovativní technologická řešení a neobvyklý design.

Rozměry: 90x60x45 cm
Objem: 243 litru
Sklo: 10mm Opti
Osvětlení: ULTRA SLIM BT 90

*skřínka není součástí balení
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat