Akvárium set AQUAEL UltraScape 90 bílé

Vaše cena
9 099,00 CZK
Vaše cena bez DPH
7 519,83 CZK
Dostupnost Praha
0 ks
Dostupnost Vysoké Mýto
2 ks Ihned k odběru
Kód
55434
Kód výrobce
123431

 

Akvárium set AQUAEL UltraScape 90 bílé
9 099,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 2 ks Ihned k odběru
Akvárium set AQUAEL UltraScape 90 Exclusive set
12 990,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 1 ks Ihned k odběru
Akvarijní sady UltraScape se vyznačují ideálními rozměry, které uznávají akvaristé, harmonickými proporcemi a estetickými doplňky.
Opti sklo, otevřená nádrž ze silného skla, která nevyžaduje žádné další výztuhy, nastavitelný stojan s osvětlením Leddy Tube a výjimečný design jsou jen některé z předností sady UltraScape. Součástí sad je také elegantní vyhrazená lampa vybavená vyměnitelnými osvětlovacími moduly Leddy Tube. Jednou z jejích výhod je, že lze vyměnit jednotlivé komponenty, nikoliv celé svítidlo. Lampa je umístěna na esteticky příjemném výškově nastavitelném rámu. Přidáním kabelového obalu jsme zajistili, že vzhled sady je propracovaný do všech detailů.
Součástí balení je také podložka pod akvárium.

Ideální proporce nádrží sady UltraScape umožňují vytvořit libovolné uspořádání, ať už experimentální, nebo založené na klasických pravidlech. Průhledný silikon, střižný spoj, leštěné, broušené hrany a precizní lepení skla dodávají prémiovým nádržím důležitou konečnou podobu.

Sady UltraScape jsou k dispozici ve dvou velikostech: 60x30x36 cm a 90x60x45 cm a ve dvou barevných provedeních: sněhové a lesní.

K sadám UltraScape jsou dodávány také speciální skříňky. Černý saténový a dýhový povrch skříňky forest a saténový povrch skříňky snow byly zvoleny v souladu se současnými trendy v interiérovém designu. Do všech modelů skříněk lze umístit externí filtry AQUAEL - Ultramax a Ultra Filter. Dalším prvkem skříní UltraScape jsou speciální otvory umístěné na bocích pro hadice. Umožňují zcela uzavřít filtr uvnitř skříně a pohodlně umístit hadice na boční stěnu nádrže. Skříně jsou také vybaveny policí na příslušenství a výškově nastavitelnými nožičkami. Skříň UltraScape 60 se dodává se 6 nožičkami, zatímco skříň UltraScape 90 se dodává s 9 nožičkami. To je množství, které zajišťuje stabilitu a rovnoměrné rozložení hmotnosti i při nejtěžším uspořádání.

Rozměry: 90x60x45 cm
Objem: 243 litru
Barva: bílá
Sklo: 10mm Opti
Osvětlení: 2x14W Plant, 2x14W Sunny D&N

*skřínka není součástí balení
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat