Akvárium Juwel Rio 240 LED tmavě hnědé

Vaše cena
8 250,00 CZK
Vaše cena bez DPH
6 818,18 CZK
Dostupnost Praha
4 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
8 ks Ihned k odběru
Kód
51682
Kód výrobce
3750


Jedná se o luxusní interiérové akvárium, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a LED osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.

Rozměr akvaria: 121 x 41 x 55 cm
Objem: 240 l
Barva krytu: tmavě hnědá
Tloušťka skla: 8 mm

Obsahem setu je:

* Filtr system bioflow 3.0 s čerpadlem o kapacitě 600 l/h nalepený v pravém zadním rohu (neobsahuje filtrační media Cirax, Phorax a Carbax které jsou pouze doporučené příslušenství)


* Topítko 200W


* Plastový kryt MultiLux LED 120 cm s osvětlením 2x1047mm (1x1047mm DAY & 1x1047mm NATURE)
Kelvin 9000/6500
Lumen 6670


** stolek není součástí - lze objednat samostatně

 


Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )
 
Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů 

 

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 03.02.2021 8:18
Dobrý den. Chtěl bych si objednat toto akvárium, co vše by jste mi k tomu doporučili doobjednat, abych měl kompletně vybavené. Např. náhradní díl do filtru a pod. Děkuji
Odpověď: Dobrý den, k akváriu doporučujeme dokoupit Cirax, Přípravky na úpravu vody, dno, pozadí, dekorace, rostliny a nástroje na údržbu.
Milan - 14.01.2021 10:56
Ďakujem za odpoveď. Túto požiadavku na zmenu osvetlenia mám pri objednávke akvária uviesť do Poznámky?
Odpověď: Dobrý den, ano je to možné takto o výměnu požádat.
Milan - 13.01.2021 9:02
Ďakujem za odpoveď. Samozrejme nie je problém počkať na dodanie kompletnej objednávky. Výmena osvetlenia bude mať nejaký vplyv na celkovú cenu?
Odpověď: Dobrý den, originální osvětlení z akvária od Vás vykoupíme za cenu 1000,- tudíž získáte osvětlení Juwel HeliaLux Spectrum s 1000,- slevou.
Milan - 12.01.2021 19:02
Dobrý večer,

Mám zäujem objednať u Vás toto akvárium. Je možné ho dodať priamo s rampou HeliaLux Spektrum 1200 a ovládaním HeliaLux Smart Control namiesto štandartného osvetlenia?


Odpověď: Dobrý den, pokud osvětlní je skladem, není problém vše společně dodat a vyměnit spektrum za originální osvětlení akvária.
- 06.08.2020 7:57
Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat,zda se dá objednat samostatně světelná rampa na toto akvárium.
Děkuji
Husák
Odpověď: Dobrý den, ano možné to je.
Jaromír - 19.07.2020 19:48
Dobrý den, děkuji za odpověď na minulý dotaz, ještě bych se chtěl zeptat,jestli lze dodat toto akvárium bez vnitřního filtru s kvalitním vnějším filtrem například Eheim 4+ 250 a se vším, co k tomu patří? Zatím mám objednaný tmavě hnědý 240l set s vnitřním filtrem, ale pokud by to šlo, tak bychom objednávku upravili tak, aby tam nic nechybělo a zároveň aby nebylo něco dvojité. Děkuji. Jaromír Bednář.

Odpověď: Dobrý den, pokud si pořídíte externí filtr, tak Vám vnitřní filtr můžeme zdarma vyřiznout, cenu akvária to ale nemění. Co se externí filtrace týče, tak pro tento objem bych Vám doporučil minimálně Eheim Professionel 4+ 600.
- 06.10.2019 13:53
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je myšleno u dopravy akvária : Naše doprava zdarma do tři týdnů. Děkuji
Odpověď: Naše doprava zdarma do tří týdnů. Znamená že akvárium Vám přiveze náš zaměstnanec pomůže Vám akvárium odnést , akvárium rozbalí a před Vámi zkontroluje ( přebíráte až zkontrolovaný nerozbitý produkt ) , případně může odvézt obalový materiál. Do tří týdnů je maximum záleží na vytížení našeho rozvozu Vaším směrem, abychom mohli dopravu nabízet zdarma potřebujeme vozidlo vytížit aby se nejelo jen s jedním akváriem přeci jenom skutečné náklady na dopravu nejsou úplně malé.