AQUAEL Versa Garden Green Wall
AQUAEL Versa Garden Green WallAQUAEL Versa Garden Green Wall

AQUAEL Versa Garden Green Wall

Vaše cena
990,00 CZK
Vaše cena bez DPH
818,18 CZK
Dostupnost Praha
0 ks
Dostupnost Vysoké Mýto
8 ks Ihned k odběru
Kód
55159
Kód výrobce
114257

 

AQUAEL Versa Garden Green Wall
990,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 8 ks Ihned k odběru
AQUAEL Versa Garden Hydroponic Plus
1 990,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 1 ks Ihned k odběru
Zelená stěna do interiérů a exteriérů
Společnost AQUAEL představuje další novinku. Inovativní moduly VERSA GARDEN slouží k vytváření zelených stěn na fasádách budov, plotů a dalších svislých ploch v domě i na zahradě.

Proč si pořídit Versa Garden Green Wall?
 
Lze použít jak v exteriéru, tak v interiéru.
Moduly VERSA GARDEN lze použít jak v exteriéru, tak v interiéru. Lze je libovolně kombinovat, což vám umožní vytvořit úchvatně krásné, živé zelené stěny, které obohatí každou zahradu, balkon, terasu nebo místnost. Údržba těchto výjimečných dekorací zabere jen několik minut denně. Pomocí nich vytvoříte jedinečné rostlinné kompozice i na malém prostoru a zakryjete jimi prázdné fragmenty stěn. Jedná se o ideální řešení pro všechny milovníky zeleně, s nímž bude péče o rostliny jednodušší než kdy jindy!
 
 
Jak používat Versa Garden Green Wall?
Moduly se skládají z propojených nádob, do kterých můžete umístit květináče s libovolnými rostlinami. Každý modul obsahuje čtyři řady nádoby po třech květináčích– celkem 12 standardních květináčů (o výšce 90 mm a průměru 120 mm). Sada obsahuje hmoždinky pro montáž. Instalace zařízení je velmi jednoduchá a rychlá. Po instalaci pravidelně dolévejte vodu pouze do horní nádoby. Kapalina stéká dolů systémem kanálků a rovnoměrně zavlažuje všechny rostliny v celém modulu a shromažďuje přebytečnou tekutinu ve spodním záchodu. Květináče jsou vybaveny přepadovými kanálky, které umožňují automatické určení hladiny vody a zabraňují přetečení rostlin.
 
Technické parametry
Délka: 56 cm
Šířka: 56 cm
Výška: 17,5 cm
 
Obsah balení
4x moduly na 12 květináčů
4x hmoždinka se skobičkou
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat