Aquael Filter Magic Balls filtrační náplň 1L
Aquael Filter Magic Balls filtrační náplň 1LAquael Filter Magic Balls filtrační náplň 1LAquael Filter Magic Balls filtrační náplň 1LAquael Filter Magic Balls filtrační náplň 1LAquael Filter Magic Balls filtrační náplň 1L

Aquael Filter Magic Balls filtrační náplň 1L

Vaše cena
169,00 CZK
Vaše cena bez DPH
139,67 CZK
Dostupnost Praha
2 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
2 ks Ihned k odběru
Kód
57190
Kód výrobce
131455

 

Aquael Filter Magic Balls filtrační náplň 1L
169,00 CZK
Praha 2 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 2 ks Ihned k odběru
Aquael Zeomax Plus filtrační náplň 1L
119,00 CZK
Praha 1 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 3 ks Ihned k odběru
Magic Balls - účinná filtrační vložka pro mechanickou filtraci ve formě kuliček z polymerových vláken. Tvoří poslední stupeň filtrace v akváriu.

Jak Magic Balls fungují?

Je to jednoduché - tím, že zachycují znečišťující látky na svém povrchu. Tyto polyesterové kuličky, které připomínají vatu, jsou mistry v zachycování i těch nejmenších pevných částic a částic, které mohou být v nádrži viditelné jako nežádoucí suspendované látky. Fungují jako poslední čisticí vrstva akvarijního filtračního systému. Kouzelné kuličky dokončí filtraci tím, že odstraní vše, co mohlo uniknout jejich pozornosti v předchozích fázích. Další výhodou Magic Balls je, že jsou šetrné k životnímu prostředí, protože jsou určeny k recyklaci.

Kde je použít?

Koule Magic Balls jsou velmi univerzální a lze je použít v jakémkoli typu filtru, vnitřním i vnějším, bez ohledu na tvar a velikost. Díky tomu jsou volbou číslo jedna pro každého akvaristu bez ohledu na typ zásobníku nebo filtru.

Jak dlouho vydrží?

Koule Magic Balls jsou extrémně odolné a mají dlouhou životnost, což znamená, že se nemusíte starat o jejich častou výměnu. Doporučuje se je měnit maximálně jednou za 3-6 měsíců, což je zárukou nepřetržitého vysokého výkonu filtru.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat