Aquael Carbomax Plus filtrační náplň 1L

Aquael Carbomax Plus filtrační náplň 1L

Vaše cena
169,00 CZK
Vaše cena bez DPH
139,67 CZK
Dostupnost Praha
0 ks
Dostupnost Vysoké Mýto
7 ks Ihned k odběru
Kód
55333
Kód výrobce
106615

 

CarboMax Plus je jedinečná filtrační vložka vyrobená z vysoce kvalitního aktivního uhlí, které má vynikající absorpční vlastnosti. Umístěný ve filtru zachycuje a váže rozpuštěné chemické látky z vody. Neutralizuje ionty těžkých kovů a chloru. Absorbuje zbytky léků a jiných chemických přípravků. Výborně odstraňuje také různé zabarvení (např. způsobené dřevem umístěným v akváriu). Díky pečlivě vyvinuté technologii odprášení je ve formě odolných granulí bez prachu.

Jak CarboMAX Plus funguje?
Aktivní uhlí použité při výrobě přípravku CarboMAX Plus má vynikající absorpční vlastnosti, díky nimž pohlcuje toxické látky rozpuštěné ve vodě. Neutralizuje ionty těžkých kovů a chloru obsažené ve vodovodní vodě. Odstraňuje z vody barvicí látky a obnovuje její křišťálovou čistotu. Absorbuje zbytky léků a jiných chemických přípravků.

Kde a kdy přípravek CarboMAX Plus působí?
CarboMAX Plus funguje dokonale jako filtrační médium v kanystrových filtrech, přepadových filtrech a vnitřních filtrech, které jsou určeny pro sypká média. CarboMAX Plus by se měl používat v nově založených akváriích ke zlepšení kvality a čistoty čerstvé akvarijní vody.

Jak používat CarboMAX Plus?
CarboMAX Plus je okamžitě připraven k použití a nevyžaduje oplachování ani žádné další kroky. Obsah balení vložte do filtračního koše nebo do filtrační komory. Pro zajištění optimálních výsledků doporučujeme umístit přípravek CarboMAX Plus za mechanické filtrační patrony a před biologické filtrační patrony.

Jak dlouho přípravek CarboMAX Plus vydrží?
Způsob, jakým CarboMAX Plus funguje (sorpce), způsobuje jeho postupné naplnění a opotřebení. Pro zachování optimálních filtračních vlastností by se měl vyměňovat nejméně každé 4 týdny.
Další informace

Jedno balení přípravku CarboMAX Plus obsahuje dva sáčky o objemu 0,5 l. Jeden sáček přípravku CarboMAX Plus je doporučen pro nádrž o objemu 150 l.

CarboMax se používá v případě změny barvy akvarijní vody a po ukončení ošetření ryb chemickými přípravky.
Specifikace
hodnota parametru
Velikost balení 1 L
Výměna kazety každé 4 týdny

Aquael Carbomax Plus filtrační náplň 1L
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat