Aqua Rebell - Skleněné sání MI2 13 mm
Aqua Rebell - Skleněné sání MI2 13 mm

Aqua Rebell - Skleněné sání MI2 13 mm

Vaše cena
629,00 CZK
Vaše cena bez DPH
519,83 CZK
Dostupnost Praha
1 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
2 ks Ihned k odběru
Kód
52915
Kód výrobce
100.0023.02

 

Aqua Rebell Skleněné sání MI2 13 mm

Skleněné sání je designováno, tak aby bezpečně přenášelo vodu do externího filtru. Díky tekoucí vodě a čirému sklu, se Váš layout mnohem více rozzáří bez většího soustředění na okolní techniku.

Závěsné sání MI2 13 mm je navržené tak, aby zlepšovalo proudění vody v akváriu. Výhodou závěsných sání je jejich snadná demontáž a čištění.

"Sklo Aqua Rebell je vyrobeno z borosilikátového skla nejvyšší laboratorní kvality, takže disponuje vysokou odolností a čirostí. Jedná se o velmi klíčový komponent pro Váš layout za velmi příznivou cenu."

Jaký je rozdíl mezi borosilikátovým sklem a obyčejným sklem?

Borosilikátové sklo se používá především v laboratořích díky nízkému koeficientu tepelné roztažnosti a vysoké hustotě, což vede k tomu, že sklo má oproti běžnému sklu vyšší odolnost a čirost. Dále disponuje vysokou chemickou odolností na příliš vysokou kyselost nebo zásaditost.

Rozměry:
Výška: 155 mm
Ponoření: 145 mm
Mezera mezi trubičkama: 10 mm
Maximální tloušťka skla: 8 mm
Pro hadice 13 mm nebo 12/16

Čištění Lily Pipes:
Připravte si roztok 1:1 vody se savem a ponořte lilypipy do roztoku, délka čištění záleží na intenzitě znečištění. Potom lilypipy důkladně opláchněte vodou, případně zbytky řasy odstraňte kartáčkem.
 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 20.02.2022 12:33
Dobrý deň, hľadám nové trubice do akvária určite číre bud sklo alebo plast, pripadne aj nerez. Jediný môj problém s výberom je, že výtok ide do akvária juwel rio odzadu, takže potrebujem vedieť výtok otočiť, aby som mal prúd pozdĺž dlhšej strany akvária. Mate prosím v ponuke nejaký vhodný výrobok? Ďakujem
Odpověď: Dobrý den, bohužel takový výtok nemáme, jediná možnost, je použít řezaný výtok a napojit ho na hadici.