Akvárium Juwel Rio 450 LED dub

Vaše cena
16 990,00 CZK
Vaše cena bez DPH
14 041,32 CZK
Dostupnost Praha
1 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
2 ks Ihned k odběru
Kód
51761
Kód výrobce
5850


Jedná se o luxusní interiérové akvárium, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a kompletní systém osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.

Rozměr akvaria: 151 x 51 x 66 cm
Objem: 450 l
Barva krytu: dub
Tloušťka skla: 10 mm

Obsahem setu je:

* Filtr Bioflow 8.0 s čerpadlem o kapacitě 1000 l/h nalepený v pravém zadním rohu (neobsahuje filtrační  media Cirax, Phorax a Carbax které jsou pouze doporučené příslušenství)


* Topítko 300W


* Plastový kryt MultiLux LED 150 cm s osvětlením 2x1200mm (1x1200mm DAY & 1x1200mm NATURE)
Kelvin 9000/6500
Lumen 7130

 
** stolek není součástí - lze objednat samostatně
 

Při osobním odběru akvária u nás na prodejně dostanete k akváriu malý dárek.
Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )
 
Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů
* možnost základní instalace (mutno domluvit předem vzhledem k časové náročnosti)

 

 
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 08.11.2020 11:10
Dobrý den, chci se zeptat, z jakého druhu skla je akvárium vyrobené z klasického float skla nebo z Optiwhite skla? děkuji za odpověď.
Odpověď: Dobrý den,

z kalsického skla
- 18.10.2020 18:39
Dobrý den, lze vyrobit i v jiném dekoru ?? Děkuji, Hájek.
Odpověď: Dobrý den, bohužel to není možné, jedná se o sériovou výrobu akvárií a skříňěk.
Milan - 28.04.2020 17:38
Dobrý deň, mali by sme záujem o akváriový set Juwel Rio 450. Chceli by sme Vás poprosiť o Váš názor, resp. skúsenosti s jeho umiestnením v klasickom panelákovom byte. Vzhľadom na to, že celková hmotnosť zariadeného akváriového kompletu sa môže vyšplhať až na 800 kg rozložených na ploche 150 x 50 cm, máme trocha obavy o nosnosť podlahy v byte na 2. poschodí. Bytový dom bol postavený v roku 1988 a má železobetónovú nosnú konštrukciu (zvislé steny aj podlahy sú z panelových dielcov) hrúbky 150 mm. Ďakujem za odpoveď. Pekný deň. Milan
Odpověď: Běžně tyto sety zákazníci umísťují i do starších domů , kde jsou třeba stropy z dřevěných trámu a ani tam nedochází k žádným problémům. U relativně novější betonové stavby nemusíte mít žádné obavy i když bude lokálně zatížení vyšší nežli je povolené přeci jenom dochazí k celkovému rozložení zátěže na celou konstrukci podlahy a ještě jsme u žádného zákazníka nezaznamenali žádné problémy s nosností bytových podlah.
- 09.02.2020 13:35
Dobrý den, je možné koupit shora uvedené akvárium Juwel Rio 450 LED dub bez filtru. Pokud ano bude rozdíl v pořizovací ceně? Děkuji za odpověď
Odpověď: Dobrý den, filtr je možné na přání vyříznout a akvárium dodat s demontovaným filtrem, bohužel se ale jedná o akvarijní set a tak není možné filtr odečís z ceny akvária.
- 28.11.2019 8:47
Dobrý den, píši Vám ohledně rady do začátku s větším akváriem. V nejbližší době si chci u Vás objednat Rio 450, jaký substrát a písek by jste doporučoval, jaké množství? Aby se rostlinám co nejlépe dařilo. Byl by to větší nákup (akvárium, skříňka, 3D pozadí, substrát, písek, možná osvětlení simulujicí den a ještě nějaké chovatelské potřeby ). Je nějaká možnost při tomto větším nákupu symbolická sleva?

Děkuji za odpověď, s přáním hezkého dne
Hanák Jaroslav

Odpověď: Dobrý den, rádi Vám sestavíme nabídku na kompletní vybavení akvária. Doporučiji případně navštívit jednu z našich prodejen případně nás kontaktovat na naší pevnou linku, rádi Vám pak pomůžeme s výběrem.