Akvarijní filtr TURBO MINI
Akvarijní filtr TURBO MINIAkvarijní filtr TURBO MINIAkvarijní filtr TURBO MINIAkvarijní filtr TURBO MINIAkvarijní filtr TURBO MINIAkvarijní filtr TURBO MINI

Akvarijní filtr TURBO MINI

Vaše cena
289,00 CZK
Vaše cena bez DPH
238,84 CZK
Dostupnost Praha
3 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
11 ks Ihned k odběru
Kód
57204
Kód výrobce
130574

 

Akvarijní filtr PAT MINI
235,00 CZK
Praha 5 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 18 ks Ihned k odběru
Akvarijní filtr PAT MINI + extra molitan
359,00 CZK
Praha 4 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 6 ks Ihned k odběru
Akvarijní filtr TURBO MINI
289,00 CZK
Praha 3 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 11 ks Ihned k odběru
TURBO MINI

VÝKON V MINIATURNÍM PROVEDENÍ

Turbo Mini od společnosti Aquael je kompaktní filtr pro sladkovodní akvária. Je speciálně navržen tak, aby poskytoval nejlepší životní podmínky pro krevetky a malé rybky. Zajistí dostatečnou filtraci vody v nádržích o objemu od nano do 80 litrů s minimální spotřebou energie.

Malý, ale výkonný filtr

Náš filtr Turbo Mini byl speciálně vyvinut pro pohodlí a bezpečnost malých živočichů žijících v malých sladkovodních nádržích.

Díky konstrukci hlavy má výkon 320 l/h, což je optimálně přizpůsobeno velikosti malých nádrží. Na přední straně hlavice se nachází posuvník pro regulaci výkonu. To umožňuje přizpůsobit tento parametr potřebám každého akvaristy a zabraňuje přílišnému "víření" vody v menších nádržích.

Filtr je také vybaven směrovou koncovkou, která se postará o usměrnění proudu vody podle vašich preferencí. Proud vody v akváriu můžete snížit tím, že jej nasměrujete například proti stěně nádrže nebo mělce pod hladinu a vytvoříte tak vlnky.

Turbo Mini je vybaveno provzdušňovací trubicí, která je připojena k výstupní trysce. Voda v nádrži bude vždy řádně okysličená.

Účinná mechanická filtrace

Houba, která je součástí filtru Turbo Mini, účinně a efektivně mechanicky filtruje. Zachytí i ty nejmenší nečistoty z vody a bude také ideálním substrátem pro usazování kmenů prospěšných nitrifikačních bakterií. Struktura pečlivě vybrané houby je tak hustá, že ji můžete bez obav umístit do nádrže s krevetami nebo malými rybkami.

Zařízení nainstalujete velmi snadno díky rukojeti se silnou přísavkou. Také údržba filtrační houby se ukáže jako triviální a zabere jen několik desítek sekund.

Úspora energie

Čerpadlo ve filtru Turbo Mini spotřebovává velmi málo elektrické energie, což je výhodné pro vaši peněženku. Motor spotřebuje pouze 4,4 W elektrické energie. Akvárium tak nevytváří vysoké náklady, takže ušetřené peníze můžete využít například na rozvoj svého chovu.

Další příslušenství pro Turbo Mini

Akvárium Turbo Mini můžete doplnit řadou příslušenství, a rozšířit tak možnosti, které tento filtr nabízí. Přístroj funguje ve spojení s dešťovou sprchou, která zajistí rovnoměrné rozdělení vody a její optimální okysličení.

K filtru můžete připojit UV sterilizátor Mini. Sterilizátor odstraní z vody řasy, zabrání jejímu zelenání, zničí patogenní bakterie, což následně ochrání ryby před nemocemi a zabrání zakalení vody.

K dispozici jsou také náhradní houbové náplně různé hustoty.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat