Akvarijní filtr Aquael Hypermax Link

Vaše cena
15 666,00 CZK
Vaše cena bez DPH
12 947,11 CZK
Dostupnost Praha
1 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
4 ks Ihned k odběru
Kód
57057
Kód výrobce
124763

 

Akvarijní filtr Aquael Hypermax 4500 BT
9 880,00 CZK
Praha 1 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 2 ks Ihned k odběru
Akvarijní filtr Aquael Hypermax Link
15 666,00 CZK
Praha 1 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 4 ks Ihned k odběru

HYPERMAX LINK

MYSLETE VE VELKÉM - FILTRUJTE LÉPE

Hypermax Link je filtrační zařízení nové generace určené pro zkušené i začínající akvaristy. Kombinuje funkce filtrace a ohřevu a zajišťuje optimální životní podmínky v akváriu. Ovládá se na dálku pomocí aplikace AQUAEL AQU@RIUM.

POPIS PRODUKTU

Vše v jednom: filtrace...

Hypermax Link má obrovskou filtrační kapacitu 15,9 litru. To spolu s nejvýkonnějším čerpadlem na trhu a energeticky úsporným motorem určuje schopnost zvládnout akvária s velkým rozsahem objemu: od 200 až po celých 1500 litrů. Sada 2 vstupních a 2 výstupních hadic zase zajišťuje cirkulaci vody v celém akváriu, čímž účinně zabraňuje vzniku mrtvých zón.

...ohřev...

Hypermax Link je první takto inovativní akvarijní filtrační jednotka na trhu s funkcí ohřevu vody. Je vybavena odolnými plastovými topnými tělesy pracujícími v rozmezí 22-33 °C. Velmi důležité je, že když je hladina vody ve filtru příliš nízká, topná tělesa se automaticky vypnou. Takže si můžete být opravdu jisti, že jednotka bude bezpečně fungovat, když budete mimo domov.

...a bezpečnost.

Výrobky Aquael zaručují vysoký standard bezpečnosti při používání. Za prvé, zařízení Hypermax Link je napájenobezpečným provozním napětím 24 V, které nepředstavuje žádné riziko pro lidský život nebo zdraví.Za druhé, v případě zablokování rotoru se zařízení automaticky vypne, čímž se zabrání stupňování následků poruchy. Kromě toho nás na událost upozorní zvukový signál a pulzující funkční LED diody. Stejným způsobem bude Hypermax Link reagovat i v případě, že v komoře motoru není žádný rotor.

Ovládání systému Hypermax Link prostřednictvím aplikace pro chytré telefony a tablety

Dálkové ovládání výkonu filtrace a teploty se provádí prostřednictvím mobilní aplikace AQUAEL AQU@RIUM. Umožňuje sledovat teplotu vody v reálném čase a funkce upozornění umožňuje reagovat na probíhající změny. Aplikace se používá intuitivně, má uživatelsky přívětivé rozhraní a umožňuje snadnou správu funkcí Hypermax Link. AQUAEL AQU@RIUM nabízí sdílené ovládání ostatními členy rodiny nebo spolubydlícími. Nabízí také možnost zabezpečení pomocí kódu PIN.

Pociťte svobodu uspořádání

Hypermax Link je vynikající volbou pro ty, kteří vlastní akvárium také pro jeho dekorativní hodnotu. Skutečnost, že uvnitř nádrže není třeba instalovat žádné topné těleso, umožňuje větší svobodu uspořádání. Akvárium tak vypadá přirozeně, což je důležité zejména pro v poslední době módní otevřené nádrže s uspořádáním typu iwagumi, ryuboku nebo mizube. A co víc, i přes svůj vysoký výkon pracuje Hypermax Link tiše. Pokud tedy sníte o velkém akváriu v ložnici a hledáte diskrétně pracující filtr, bude Hypermax Link ideální volbou.

Komfort na prvním místě

Naši konstruktéři se postarali o to, aby bylo používání Hypermax Link pohodlné v každém detailu: od koleček, která umožňují pohodlné přemisťování přístroje, až po dotykový displej, který ovládá funkce. Do přístroje byly také začleněny osvědčené a patentované funkce, které byly dříve použity v oblíbených filtrech Ultramax. Patří mezi ně předfiltr a systémy dvojitých kulových ventilů a samočinného plnění filtru. Tato řešení se mezi akvaristy těší pozitivním ohlasům již řadu let. Jsme si jisti jejich spolehlivostí.

Předfiltr Objemný předfiltr o objemu 1,5 litru zabudovaný do víka přístroje účinně zadržuje velké nečistoty, což výrazně snižuje četnost servisu filtru. Čištění samotného předfiltru je velmi jednoduché a nevyžaduje ani vyjmutí přístroje ze skříně. Stačí jen zvednout víko, vyjmout houbu z koše a opláchnout ji pod tekoucí vodou. Systém dvojitého kulového ventilu Akvaristé vědí, že kritickou fází práce vyžadující přístup do vnitřku filtru je obvykle odpojení přívodní a odvodní hadice od přístroje. Voda, která zůstává ve filtru, se obvykle vylévá na podlahu, což způsobuje oprávněné podráždění. Aby se tomu předešlo, používá Hypermax patentovaný systém dvojitého kulového ventilu. Ty současně uzavírají vstupní a výstupní otvor filtru ve víku a světlost hadice a blokují nekontrolovaný únik vody. Samočinné nasávání filtru stačí provést 2 až 4 pohyby pístem a je hotovo. Filtr bude zaplaven akvarijní vodou. Jednoduché?

Sada příslušenství potřebného k instalaci a spuštění filtru obsahuje - hadice, - kolena, - přepadové trubky, - rozstřikovač, - vložky do košů na filtrační média: - houba na předfiltr STANDARD SPONGE 10 PPI, - houba na předfiltr STANDARD SPONGE 20 PPI, - houba na předfiltr STANDARD SPONGE 30 PPI + 2 prázdné koše na filtrační média - k naplnění podle potřeb vašeho akvária. Doporučujeme vybrat si filtrační média z naší široké nabídky: - BioCeraMAX 600 - BioCeraMAX 1200 - BioCeraMAX 1600 - CarboMAX Plus - ZeoMAX Plus - NitroMAX Pro - PhosMAX Pro.

Součástí balení:

✅ 4 x hadice 19/25mm o délce 1,5m

✅ prvky pro připojení filtru: sací potrubí, roztřikovací rampa, přísavky, držáky, trysky, kolena

✅ filtrační vložky - 3 kusy (1x v předfiltru PPI 10, 1x v koši PPI 10, a 1x v koši PPI 20

✅ 4 koše na filtrační média (2 koše jsou prázdné na libovolná média )

Technické údaje:

➡ Pro akvárium o objemu: 200 až 1500 l

➡ Výkon: 4500 l/h

➡ Rozměry:  55,5 x 36 x 36 cm

➡ Spotřeba: 18 - 36 W
 .

 .    

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

Blog

Jak připravit akvárium na dovolenou
  19.06.2024

Jak připravit akvárium na dovolenou

Ukážeme Vám jak udržet akvárium v rovnováze i během Vaší nepřítomnosti.
Jak krmíme rybičky
  29.05.2024

Jak krmíme rybičky

Nevíte čím krmit Vaše ryby? Podívejte se co používáme my
Jak se zbavit mastné hladiny
  23.05.2024

Jak se zbavit mastné hladiny

Proudění vody na hladině akvária
Jak pěstovat kobercové rostliny
  23.04.2024

Jak pěstovat kobercové rostliny

Nedaří se Vám pěstovat kobercovky? Ukážeme Vám jak na to!
Zakládáme akvárium v brazilském stylu
  18.04.2024

Zakládáme akvárium v brazilském stylu

Realizace přírodního akvária Juwel Rio 350
Jak chovat velké jihoamerické cichlidy
  28.02.2024

Jak chovat velké jihoamerické cichlidy

Poznejte s námi úchvatné predátory z Amazonie