Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500
Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500

Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500

Vaše cena
1 590,00 CZK
Vaše cena bez DPH
1 314,05 CZK
Dostupnost Praha
2 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
3 ks Ihned k odběru
Kód
57194
Kód výrobce
132054

 

Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1000
1 250,00 CZK
Praha 1 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 3 ks Ihned k odběru
Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 1500
1 590,00 CZK
Praha 2 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 3 ks Ihned k odběru
Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 400
550,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 2 ks Ihned k odběru
Akvarijní filtr Aquael FZN PRO 700
1 190,00 CZK
Praha 2 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 4 ks Ihned k odběru
Akvarijní filtr Aquael Versamax 1
599,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 1 ks Ihned k odběru
FZN PRO

SKLÁDEJTE PODLE SVÝCH POTŘEB

Extrémně tichý, pohodlný při používání a všestranný - to je kaskádový filtr FZN PRO. Objemnou nádobu na filtrační média můžete naplnit praktickými kazetami nebo ji přizpůsobit vlastním požadavkům. Díky řadě vymožeností jej budete používat s čistým potěšením.

POPIS PRODUKTU

FZN PRO je dalším nápadem na kaskádový filtr v portfoliu společnosti Aquael. Skvěle se bude hodit do různých typů nádrží, a to jak do nanoakvárií či krevetových nádrží, tak i do těch větších, třeba i 300litrových. Skvělá volba pro malé mořské nádrže, kde kaskádovitý spád vody vytváří přirozené vlnění, napodobující pohyb moře.

Filtr na míru

Postarali jsme se o řadu funkcí, díky kterým bude používání filtru FZN PRO potěšením.

Neradi čekáte, než se filtr spustí na plný výkon? S filtrem FZN PRO tento problém mít nebudete. Díky umístění motoru pod vodou začne filtr po připojení pracovat okamžitě, bez nutnosti předchozího napouštění.

Obáváte se, že v případě výpadku proudu se filtr po zapnutí nespustí? Filtr FZN PRO začne pracovat okamžitě a okamžitě vyčistí vodu ve vaší nádrži. Díky bezpečnému umístění motoru pod vodou nebudou pro tento filtr překvapením ani delší výpadky proudu.
Teleskopicky nastavitelná* sací trubice umožňuje přesné nastavení délky podle vaší nádrže. Přizpůsobte místo nasávání vody výšce substrátu ve své nádrži. To bude fungovat obzvláště dobře u akvárií neobvyklých rozměrů.
Upravte si výkon filtru podle vlastního výběru a potřeb. Na horní stranu krytu jsme umístili velký, pohodlný regulační knoflík. Umožňuje vám plynule nastavit sílu, s jakou filtr pracuje.
Dokonale přizpůsobte polohu filtru své nádrži. O to se postará praktický kruhový regulátor, kterým přesně nastavíte správnou výšku výtoku vody.
Navzdory velkému objemu nádoby na filtrační média je kryt štíhlý a prostorově úsporný. Tloušťka pouzdra vně nádrže je pouhých 9,5 cm.

Tichý jako šepot

Konstruktéři společnosti Aquael zajistili, aby filtr FZN PRO pracoval co nejtišeji. Hluk vydávaný největším filtrem z této rodiny je pouhých 32 dB - tichý jako šepot. Důmyslná konstrukce zajišťuje, že je jakýkoli hluk co nejvíce potlačen. Je tomu tak proto, že

Výstupní otvor filtru je v jedné rovině s povrchem, takže vytékající voda vytváří uším příjemný šum. Zapomeňte na bublání nebo hlučné přelévání vody.
Motor je umístěn pod hladinou vody. To zajišťuje přirozenou zvukovou izolaci díky tlumicímu účinku vody.
Jakýkoli kontakt mezi tělesem filtru a sklem akvária je chráněn gumou. Tím se snižují vibrace běžící jednotky a eliminuje se klepání nebo narážení do krytu filtru.
V horní části krytu byly přidány lineární otvory. Tím se snižuje efekt rezonanční trubice uvnitř jednotky. Zlepšuje se výměna plynů.

Přizpůsobeno individuálním potřebám

Víme, jak rozmanitá je skupina majitelů akvárií. Od těch, kteří oceňují pohodlí a jednoduchost péče o akvárium, až po profesionály, kteří mají rádi výrobky šité na míru. Náš filtr FZN PRO osloví zástupce každé z těchto skupin.

Nechcete péčí o akvárium trávit mnoho času? Využijte jednoduchosti, kterou nabízejí hotové filtrační patrony. Jediným pohybem můžete vyjmout koš* s určenými filtračními patronami a vyčistit je nebo vyměnit. V závislosti na modelu filtru bude k dispozici 1 až 6 kazet. Na výběr máte pečlivě navržené náhradní patrony - Standard, Carbomax nebo Phosmax.

Dáváte přednost řešení přizpůsobenému vašim vlastním preferencím? Objemnou filtrační komoru můžete naplnit vámi vybranými sypkými materiály. Uspořádejte je ve vrstvách jako v typickém kaskádovém filtru nebo zkombinujte vlastní uspořádání s jednou či více kazetami. Sami se rozhodnete, které řešení se vám bude nejlépe hodit.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

Blog

Jak si vybrat filtrační media
  26.06.2024

Jak si vybrat filtrační media

Zjistěte jak efektivně sestavit Vaší filtraci
Jak připravit akvárium na dovolenou
  19.06.2024

Jak připravit akvárium na dovolenou

Ukážeme Vám jak udržet akvárium v rovnováze i během Vaší nepřítomnosti.
Jak krmíme rybičky
  29.05.2024

Jak krmíme rybičky

Nevíte čím krmit Vaše ryby? Podívejte se co používáme my
Jak se zbavit mastné hladiny
  23.05.2024

Jak se zbavit mastné hladiny

Proudění vody na hladině akvária
Jak pěstovat kobercové rostliny
  23.04.2024

Jak pěstovat kobercové rostliny

Nedaří se Vám pěstovat kobercovky? Ukážeme Vám jak na to!
Zakládáme akvárium v brazilském stylu
  18.04.2024

Zakládáme akvárium v brazilském stylu

Realizace přírodního akvária Juwel Rio 350