Logo

Micranthemum "Monte Carlo"
Micranthemum "Monte Carlo"Micranthemum "Monte Carlo"Micranthemum "Monte Carlo"

Micranthemum "Monte Carlo"

Vaše cena
149,00 CZK
Vaše cena bez DPH
129,57 CZK
Dostupnost
rostlinky dodáváme do týdne, objednávejte
Kód
52210

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica . Rostliny jsou zaručeny bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.

Micranthemum tweediei "Monte Carlo" pochází z Argentiny. Je to kompaktní, kulaté a svěží zelené listy na plíživých stoncích a vytváří rychle se rozvíjející koberec v přední části akvária. Rostlina může růst ve světle stínu, ale vyžaduje dobré světelné podmínky, stejně jako aditivum CO2, aby se optimálně vyvinula a stala se velmi kompaktní.

Informace o rostlině
Rod: Micranthemum
Typ: Kobercovka
Původ: Asie
Umístění: Přední část akvária
Tempo růstu: Střední
Výška: 3 - 5 + (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Střední ( cca. 1 W / l)
CO2: Střední (6 - 14 mg/l) 
Teplota: 20 - 26 °C
pH: 5 - 71. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty