Micranthemum "Monte Carlo"
Micranthemum "Monte Carlo"Micranthemum "Monte Carlo"Micranthemum "Monte Carlo"

Micranthemum "Monte Carlo"

Vaše cena
149,00 CZK
Vaše cena bez DPH
129,57 CZK
Dostupnost
1 ks ihned k odběru
Kód
52210

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica . Rostliny jsou zaručeny bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.

Micranthemum tweediei "Monte Carlo" pochází z Argentiny. Je to kompaktní, kulaté a svěží zelené listy na plíživých stoncích a vytváří rychle se rozvíjející koberec v přední části akvária. Rostlina může růst ve světle stínu, ale vyžaduje dobré světelné podmínky, stejně jako aditivum CO2, aby se optimálně vyvinula a stala se velmi kompaktní.

Informace o rostlině
Rod: Micranthemum
Typ: Kobercovka
Původ: Asie
Umístění: Přední část akvária
Tempo růstu: Střední
Výška: 3 - 5 + (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Střední ( cca. 1 W / l)
CO2: Střední (6 - 14 mg/l) 
Teplota: 20 - 26 °C
pH: 5 - 71. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty