DENNERLE Vnitřní filtr Nano Eckfilter XL 30-60 l

DENNERLE Vnitřní filtr Nano Eckfilter XL 30-60 l

Vaše cena
719,00 CZK
Vaše cena bez DPH
594,21 CZK
Dostupnost Praha
4 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
2 ks Ihned k odběru
Kód
13422
Kód výrobce
5860

 

DENNERLE Vnitřní filtr Nano Eckfilter XL 30-60 l
719,00 CZK
Praha 4 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 2 ks Ihned k odběru
DENNERLE Vnitřní filtr Nano Eckfilter XXL 90-120 l
1 095,00 CZK
Praha 2 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 5 ks Ihned k odběru
Vnitřní filtr pro nanoakvária

vysoce výkonný, tichý, kompaktní
velká filtrační plocha pro osídlení užitečnými bakteriemi
bezpečný i pro krevety a raky
výkon čerpadla: 150 l/hod
spotřeba: 2 W
rozměry: 25 x 7 x 4 cm
délka kabelu: 1,4 m

Nano Eckfilter je vysoce výkonný - maximální výkon jeho čerpadla je 150 l/hod. Filtr má přesto velice tichý chod, prakticky neslyšný. Také jeho spotřeba elektrické energie je nespornou předností: pouhé 2 watty! Díky tomu šetří přírodní zdroje.

Průtok filtru lze plynule regulovat a proud vody může být veden jakýmkoliv směrem - výtok filtru je totiž možno otočit o 90 stupňů.

Nano Eckfilter je bezpečný i pro mláďata krevet, a to díky úzkým otvorům na nasávání filtru a díky předfiltrační houbičce s jemnými póry.

Čištění tohoto filtru je hračka: Filtr jednoduše uchopte za výtokovou trubici a táhněte směrem dopředu. Zadní část krytu filtru zůstane v akváriu. Náplň filtru pročistěte v čistém kbelíku naplněném akvarijní vodou - to proto, abyste nepoškodily užitečné bakterie usazené ve filtračním médiu.

Nano Eckfilter XL:
Tento filtr disponuje dvěma oddělitelnými filtračními částmi. Výhoda: i při čištění a výměně jedné části filtru zůstává ta druhá stále biologicky aktivní a tak zajistí konstantně vysokou kvalitu vody.
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 02.02.2021 10:25
Dobry den,
prosim o radu, jake filtracni vlozky by jste vlozili do filtru Dennerle Eckfilter XL, ktere je umistene v nano akvariu 30l s krevetama.

Popripade jake z nich jsou nezbytne a ktere lze vynechat?

Odpověď: Dobrý den, doporučujeme do tohoto filtru dokoupit filtrační modul a ten naplnit biogranulátem.
- 24.07.2020 9:31
Dobrý den,
omlouvam se ze otravuji, ale mel bych dotaz ohledne rohoveho filtru nano eckfilter XL od firmy Dennerle, preskladaval jsem akvarium do nove u vas zakoupeneho cube nano 60litru, kaminky na dne jsou ciste a presto voda v akvariu je jakasi jakoby kalna byt byla pouzita cista, odstavena studnicni voda, po testech i parametrove hodnocena jako kojenecka, tak se chci zeptat kde by mohl byt problem a zaroven zda tento filtr je schopny zajistovat i okysliceni vody pro ryby a pripadne jak je pro toto nastavit, u predchoziho velkeho akvaria jsem mel klasicky filtr a pripojene "okyslicovadlo" takove ty bublinky pres hadicku.
Dekuji

Odpověď: Dobrý den, problém je v tom, že filtr nestíhá ufiltrovat 60l akvárium. Potřebujete větší nejlépe externí filtr.
- 10.01.2020 13:48
Dobrý den, hledám universální filtr pro malé 30L vysoké akvárium.
Tohly by se zdálo jako velmi povedené, ale chybí mi zde možnost vzduchování...... mám tomu rozumět tak, že použití fontánky slouží jako okysličovač vody? Obvykle užívám čerpadlo potopené do vody s přívodem vzduchu externí hadičkou na trysku.... zde bych si to eventuálně i dodělal sám, ale nevím, zda může být filtr celý potopený pod vodou.....

Děkuji za radu.
Odpověď: Dobrý den, filtr je vybavený rotřikovací rampičkou, která způsobuje dostatečnou aeraci na hladině. Není tedy potřeba dodatečné vzduchování. Filtr je samozřejmě možné provozovat i pod vodou.