DENNERLE roztřikovací rampa pro Nano Eckfilter

DENNERLE roztřikovací rampa pro Nano Eckfilter

Vaše cena
109,00 CZK
Vaše cena bez DPH
90,08 CZK
Dostupnost
U dodavatele – obvykle
Kód
13801
Kód výrobce
5897

 

Vnitřní filtr pro nanoakvária

vysoce výkonný, tichý, kompaktní
velká filtrační plocha pro osídlení užitečnými bakteriemi
bezpečný i pro krevety a raky
výkon čerpadla: 150 l/hod
spotřeba: 2 W
rozměry: 25 x 7 x 4 cm
délka kabelu: 1,4 m

Nano Eckfilter je vysoce výkonný - maximální výkon jeho čerpadla je 150 l/hod. Filtr má přesto velice tichý chod, prakticky neslyšný. Také jeho spotřeba elektrické energie je nespornou předností: pouhé 2 watty! Díky tomu šetří přírodní zdroje.

Průtok filtru lze plynule regulovat a proud vody může být veden jakýmkoliv směrem - výtok filtru je totiž možno otočit o 90 stupňů.

Nano Eckfilter je bezpečný i pro mláďata krevet, a to díky úzkým otvorům na nasávání filtru a díky předfiltrační houbičce s jemnými póry.

Čištění tohoto filtru je hračka: Filtr jednoduše uchopte za výtokovou trubici a táhněte směrem dopředu. Zadní část krytu filtru zůstane v akváriu. Náplň filtru pročistěte v čistém kbelíku naplněném akvarijní vodou - to proto, abyste nepoškodily užitečné bakterie usazené ve filtračním médiu.

Nano Eckfilter XL:
Tento filtr disponuje dvěma oddělitelnými filtračními částmi. Výhoda: i při čištění a výměně jedné části filtru zůstává ta druhá stále biologicky aktivní a tak zajistí konstantně vysokou kvalitu vody.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat