Dennerle přípravek na úpravu akvarijní vody / nano 15ml

Dennerle přípravek na úpravu akvarijní vody / nano 15ml

Vaše cena
159,00 CZK
Vaše cena bez DPH
131,40 CZK
Dostupnost Praha
7 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
12 ks Ihned k odběru
Kód
14610
Kód výrobce
5908

 

DENNERLE NANO systém - Přípravek na úpravu čerstvé vody pro miniakvária

Přípravek na úpravu vodovodní vody Dennerle je speciálně vytvořeno pro miniakvária s osazením kraby a krevetkami. Se speciální ochranou pro kraby a krevetky, která účinkuje okamžitě.

Ihned neutralizuje jedovatý chlor
Váže nebezpečné těžké kovy, jako měď, zinek a olovo
Přidává přírodní substance

Pravidelná výměna vody je základem pro biologickou rovnováhu v akváriu. V malých akváriích se rychleji zvyšuje koncentrace odpadních látek, vznikajících ze zbytků potravy i odpadů od živočichů, nebo zbytků rostlin. Tím dochází k bujení řas. Pravidelná výměna vody zajistí v malých akváriích odstranění unavené vody a je základem pro zdravé fungování nanosvěta. Vodovodní voda není bohužel vhodná pro krevetky a akvarijní použití vůbec. Může obsahovat látky, které jsou pro citlivé živočichy nebezpečné. Na druhou stranu chybí důležité látky a stopové prvky, které obsahuje tropická voda v přírodě. Tento přípravek je specielně vyvinutý pro miniakvária a jejich obyvatele. Neutralizuje škodliviny ve vodovodní vodě a upravuje vodu na přírodní.

Dávkování: 2 kapky na 1 litr vodovodní vody.

Dávkujte přímo do čisté vody před dolitím do akvária. Pro dobrou péči o bezobratlé doporučujeme používat pravidelně přípravek Crusta-Fit (obj.č.5909). Pomocí denního hnojiva Dennerle Nano (obj.č.5907) dosáhnete plných, zdravých a zelených rostlin. Dobré osázení nádrže a zdravé rostliny jsou důležitým prvkem prosperujícího akvária. V každém případě doporučujeme přidávat CO2 do každé nádrže s rostlinami pomocí systémů DENNERLE CO2. Rádi Vám poradíme, jak vytvořit hezké a fungující akvárium, případně vytvoříme akvárium na klíč dle Vašich představ.
Obsah balení:

Nano 15ml
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat