DENNERLE PH-CONTROLLER Evolution Deluxe

Vaše cena
6 990,00 CZK
Vaše cena bez DPH
5 776,86 CZK
Dostupnost Praha
1 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
2 ks Ihned k odběru
Kód
11478
Kód výrobce
3093

 

Dennerle PH-Controller Evolution Deluxe

"Komponenty značky DENNERLE jsou určené přímo pro akvaristiku a aquascaping, jejich instalace je tedy velmi snadná a o to lehčí a přesnější je případná regulace dávkování CO2. Komponenty DENNERLE nabízí velmi luxusní a víc než spolehlivé řešení. Díky těmto vlastnostem jsou sady DENNERLE to nejlepší na současném trhu."

Firma DENNERLE stanovila nová měřítka v automatických CO2 systémech svými produkty pH-Controller Evolution DeLuxe. Precizní ovládací jednotky vyvinuté firmou DENNERLE permanentně elektronicky měří hodnotu pH a automaticky regulují přísun CO2 prostřednictvím magnetického ventilu (např. DENNERLE CO2 noční uzavírací ventil). Oba produkty pH-Controller si Vás získají svou vysokou funkčností, spolehlivostí a komfortem. Jejich obsluha je neuvěřitelně jednoduchá: 1 tlačítko = 1 funkce. Kontrolka signalizuje právě probíhající dodávání CO2 do akvária. Pokud se aktuální hodnota pH v akváriu odchýlí o více než +/- 0,5 od nastavené požadované hodnoty, ihned se aktivuje funkce "alarmu" a displej Controlleru začne blikat.

Produkt disponuje i funkcí upozornění na pravidelnou kalibraci (= jednou za 4 týdny) pH elektrody - pro stoprocentní výsledky měření. Kalibrace pH elektrody je hračka: ponořte část elektrody do kalibračního roztoku, stiskněte tlačítko - hotovo!

Jas displeje lze přizpůsobit okolním světelným podmínkám. Funkce zablokování tlačítek (dětská pojistka) zabrání nechtěnému přenastavení.

"Top" model - pH-Controller Evolution DeLuxe kromě všech výše jmenovaných funkcí nabízí i další praktické doplňkové funkce:
 • Akustický alarm: dle potřeby ho lze aktivovat či nechat vypnutý. Aktivaci doporučujeme hlavně v případě, pokud je pH-Controller umístěn ve skříňce pod akváriem.
 • Na přístroji lze nastavit hodnoty pH, při kterých se přeruší či aktivuje dodávání CO2.
 • Funkce automatického nastavení hodnoty pH. Stačí zadat uhličitanovou hodnotu akvarijní vody, pH Controller automaticky vypočítá vhodné pH (obsah CO2) a odpovídajícím způsobem vše reguluje. Jednodušeji a bezpečněji to již nejde.
Obsah balení:
 • pH-Controller Evolution a Evolution DeLuxe
 • pH elektroda Profi-Line
 • držák na elektrodu
 • kalibrační roztok pH 4 (50 ml)
 • kalibrační roztok pH 7 (50 ml)
 • destilovaná voda (250 ml)
 • kalibrační stanice
 
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 09.02.2024 17:54
Dobrý den. Mám dotaz na tento produkt jestli se ještě vyrábí.
Kolega mi řekl, že tento controller se už nevyrábí.
Děkuji

Odpověď: Dobrý den,
Níže zasílám odkaz na produkt, který máme na eshopu.

https://www.juwelakvarium.cz/dennerle-ph-controller-evolution-deluxe/
- 05.05.2020 16:17
Dobrý den,

potřeboval bych prosím poradit jak rozvést co2 po akváriu 180x60x80(výška), mám použít distribuční centrum na dva vývody a dát 2 difuzory naproti sobě? Nebo to jeden difuzor umístěný pod vývodem externího filtru(fluval fx6) zvládne ?

Ještě bych poprosil o cenovou kalkulaci u vás na eshopu. Chtěl bych to mít i s ph controllerem. Akvarium bude hodně zarostlé ze 70% rychlerostoucíma rostlinama.

Odpověď: Dobrý den,

zde přeposílám schéma připojení/rozvedení CO2, snad to zoodpoví Vaše otázky

https://www.juwelakvarium.sk/blog-detail/davkovani-co2/

Nabídku pošleme, jen prosím o zaslání Celého jména, adresu, telefon a email na email kapal@stockl.cz
- 06.12.2019 19:03
Dobry den chcem sa optat na DENNERLE PH-CONTROLLER Evolution Deluxe aka je životnost sondy lebo na nektorich strankach som sa dočital ze sonda vidrži tak jeden až jedenapol roka a ked je to tak tak kolko stoja nahradne sondy predem dekujem za odpoved
Odpověď: Bohužel Ph sonda má omezenou životnost skutečně cca 1-2 roky. Nesmí nikdy vyschnout. Náhradní sondu je možné samostně dokoupit: https://www.juwelakvarium.sk/dennerle-profi-line-co2-ph-elektroda/