Logo

Cryptocoryne beckettii
Cryptocoryne beckettii Cryptocoryne beckettii Cryptocoryne beckettii

Cryptocoryne beckettii 'Petchii'

Vaše cena
169,00 CZK
Vaše cena bez DPH
146,96 CZK
Dostupnost
1 ks ihned k odběru
Kód
52191

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Živá vodní rostlina v košíku, zabalená v prodyšném blistru.

Cryptocoryne beckettii 'Petchii' je malá škála Cryptocoryne beckettii ze Srí Lanky, která má krásné, mírně nakloněné okraje listů, 10-15 cm dlouhé. Listy jsou tmavě olivově hnědé s fialovou spodní stranou. Stejně jako mnoho jiných kryptokorin, barva a tvar listů závisí převážně na podmínkách prostředí v akváriu.

Kryptokoriny mají velmi silné a dlouhé kořeny a tak doporučujeme tyto rostliny sázet do substrátu nebo pod jejich kořeny přidat hnojící tyčinky (např. Easy-Life root sticks), aby se rostlinám dostalo co nejvíce živin.

Do akvárií osázených kryptokorinami doporučujem přidávat hnojivo eSHa Crypto -plus, aby se předešlo bílím tečkám na listech nebo rozpadání listů na, na které jsou kryptokoriny náchilné.

Informace o rostlině
Rod: Cryptocoryne
Typ: Ružice
Původ: Asie
Umístění: Prostřední nebo přední část akvária
Tempo růstu: Střední 
Výška: 10 - 15+ (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Nízký ( cca. 0,5 W / l)
CO2: Nízký
Teplota: 20 - 28 °C
pH: 5-8
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty