Akvárium se skřínkou AQUAEL Opti Set 125 Day&Night bílé 125L

Vaše cena
8 499,00 CZK
Vaše cena bez DPH
7 023,97 CZK
Dostupnost Praha
0 ks
Dostupnost Vysoké Mýto
1 ks Ihned k odběru
Kód
55180
Kód výrobce
255292


Cenově zvýhodněný komplet Akvárium + skřínka

Řada exkluzivních akvarijních setů OPTI SET pro založení elegantních sladkovodních akvárií s barvami přizpůsobenými designu moderních interiérů.
Nadchne svou mimořádnou průhledností a dokonalým provedením.
Sklo typu OPTI, leštěné hrany a saténová povrchová úprava krytu tvoří elegantní celek.

Kryty setů obsahují moderní LED osvětlení, které zajišťuje správný vývoj rostlin a přirozený vzhled interiéru nádrže. Sada obsahuje dva energeticky úsporné moduly osvětlení a další lze dokoupit jako doplňkové příslušenství. Použití těchto modulů snižuje náklady na osvětlení akvária o 50 % a eliminuje nutnost časté výměny zářivek.
V zadní části krytu jsou speciální montážní otvory. Umožňují vám libovolně instalovat jakýkoli kanystrový filtr a další vybavení akvária.

Ke každé Opti Set sestavě si můžete dokoupit speciální skříň ve stejném stylu. Sestava Opti Set spolu se skříní vytváří kompaktní elegantní blok, který oslní elegancí. Sada obsahuje podložku chránící dno akvária.

Rozměry akvária : 81x36x51 cm
Objem : 125 Litrů
Osvětlení : 2x14W (lze rozšířit)


Skříňka pod akvárium by se měla vyznačovat elegantním designem, který nejen dokonale ladí s akváriem a jeho interiérem a spolu s nimi je originální dekorací místnosti.

Rozměry: 80 x 35 x 80 cm

barva bílá

Skřínka se dodává v rozloženém stavu. Uvedené rozměry jsou až po smontování. Na vlastní žádost je možné dodat skřínku již smontovanou za příplatek 390,-.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat