Seznamte se s krmivy Oase Organix

"100% přírodní krmivo z netknutých vod Aljašského pobřeží"

 

 

Proč krmit krmivy Oase Organix?
  • Bohatý na přírodní řasu
  • Vysoké množství omega-3 a omega-6 nemastných kyselin a vitamínů
  • Optimální poměr bílkovin a tuku
  • Přesně přízpůsobeno na všechny druhy stravovacích návyků ryb
  • Minimální množství popela, masokostní moučky a pšeničné mouky
  • Složený z ingrediencí s certifikátem MSC
  • Nekalí vodu a obsahuje minimální množství fosfátů a čpavku ve srovnání s konkurencí
  • Pochází z netknutých vod na divokém pobřeží Aljašky

Náš Tip:

Strava ryb by měla být pestrá a nutričně vyvážená, podle jejich stravovacích návyků. Proto doporučujeme krmiva střídat a kombinovat, aby živočichové nedostávali jen stravu bohatou na řasu, ale i cenné bílkoviny a vitamíny. Výsledkem je silná imunita ryb, odolnost vůči nemocem a krásné zdravé zbarvení. 
 
Buďte ohleduplní k přírodě:

Krmiva jsou složená ze surovin z certifikovaných a obnovitelných rybolovů. Díky tomuto faktu se nepodílíte na masivních rybolovech, který dlouhodobě poškozují ekosystém oceanu.
Certifikace MSC
Tento produkt pochází z rybolovu, který byl nezávisle certifikován podle standardu MSC pro dobře řízený a udržitelný rybolov.

Více informací na: www.msc.org

 
Které krmivo z řady Organix vybrat pro Vaše ryby?

Krmiva se potápí nebo plavou na hladině, tak aby odpovídali stravovacím návykům akvarijních ryb. 
 
Organix Colour
Intenzivní barvy díky 100% přírodním přísadám. ORGANIX Color pomáhá zajistit intenzivnější zbarvení vašich ryb. Obyvatelé akvária tyto výživné granulky využívají na maximum, aby vyzařovali zdravé a vitální zbarvení.

Krmivo je vhodné především pro živočichy, kteří se pohybují ve vrchní a střední části nádrže.
 
Organix Daily
ORGANIX Daily Food pro společenské nádrže poskytuje v akváriu širokou škálu druhů všeho, co zdravé ryby potřebují. Vločky jsou ideální jako základní krmivo pro každodenní krmení a podporuje růst a vitalitu obyvatel akvária. 

Krmivo je vhodné především pro živočichy, kteří se pohybují ve vrchní a střední části nádrže.
Organix Shrimp
ORGANIX Shrimp Veggie Granulate pro krevetky poskytuje v akváriu širokou škálu druhů všeho, co zdravé krevetky potřebují. Granulky jsou ideální jako základní krmivo pro každodenní krmení a podporují růst a vitalitu obyvatel akvária. 

Krmivo je vhodné především pro živočichy, kteří se pohybují na dně akvária.
Organix Veggie
Cenná rostlinná síla zejména pro sumce: Organix Veggie Tabs jsou přírodní krmivo se vzácnou chaluhou z Tichého oceánu. Pro trvale udržitelný přísun mnoha různých vitamínů a stopových prvků, Tablety jsou ideální pro každodenní krmení většiny obyvatel akvária na dně, kteří se živí hlavně řasou a rostlinou stravou.

Krmivo je vhodné především pro živočichy, kteří se pohybují na dně nádrže.
Organix Cichlid
Perfektní pro druhově bohatou rodinu Tlamoců a Cihlid: Organix Cichlid Granulate poskytuje cichlidám optimální přísun vitamínů a stopových prvků z udržitelných mořských plodů a je vhodný pro každodenní krmení - jsou pokryty všechny důležité složky stravy.

Krmivo je vhodné pro větší druhy cichlid a tlamovců.
Organix Power
Přirozené zvýšení výkonu pro všechny sladkovodní a slané ryby, které potřebují spoustu energie: Druhy, které milují plavání, jako jsou terčovci, trpasličí cichlidy, získají energii díky nízkoenergetickému výrobnímu procesu, který dává Power Flakes základní esenciální omega-3 a omega-6 nemastných kyselin a perfektně vyvážený poměr vitamínů, které udrží vaše akvarijní ryby v pohybu. Také je dokonalým jídlem pro zvyknutí vašich mazlíčků na život v novém akváriu.

Krmivo je vhodné především pro živočichy, kteří se pohybují ve vrchní a střední části nádrže.
Organix Baby
ORGANIX Baby Flakes poskytují mladým rybám v akváriu vše, co potřebují pro zdravý růst. Toto práškové vývojové krmivo je ideální pro každodenní krmení, takže je dokonalým hlavním jídlem pro všechny druhy ryb s malými ústy. Rychle se šíří po akváriu a podporuje růst a vitalitu.

Krmivo je vhodné především pro živočichy, kteří se pohybují ve vrchní části nádrže.
Organix Snack
Zdravý luxus s arktickými krevetami. Optimální poměr bílkovin a tuků lahůdek udržuje ryby v nejlepší kondici. Pomalé bobtnání tyčinek nezakalí vodu v akváriu. Potěšení pro všechny obyvatele akvária!

Krmivo je vhodné především pro živočichy, kteří se pohybují na dně nádrže.Související produkty