Artemie Instant Baby Brine Shrimp 20g
 Artemie Instant Baby Brine Shrimp 20g

Artemie Instant Baby Brine Shrimp 20g

Vaše cena
274,00 CZK
Vaše cena bez DPH
238,26 CZK
Dostupnost Praha
5 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
13 ks Ihned k odběru
Kód
54496
Kód výrobce
1088402

 Společnost Ocean Nutrition je hlavní inovační firmou, která představuje revoluční systém krmiva: Artemie Instant Baby Brine Shrimp. Nedospělé artemie (nauplie Artemia salina) jsou mezi amatérskými chovateli velmi rozšířeny jako krmivo během prvního životního období mnoha choulostivých ryb a jako krmivo pro mnoho bezobratlých.

Do dneška byl mezi chovateli při používání nedospělých artemií sledován pouze malý pokrok nebo vůbec žádný pokrok. Celý proces líhnutí cyst artemií prováděný doma je vhodný pro pokročilé pěstitele ryb. Méně zkušenějším se nepodaří artemie správně vylíhnout, což může být z důvodu různých faktorů, jako je například nesprávné skladování, počet vylíhnutých jedinců odlišný od očekávaného výsledku. Další výzvou pro amatérské akvaristy je synchronizace doby líhnutí s prvním krmením rybího potěru. Problémům s líhnutím artemií se můžete díky tomuto produktu vyhnout. Vřele doporučujeme amatérům a méně zkušenějším pěstitelům.

Společnost Ocean Nutrition vyvinula instantní artemie, revoluční produkt, který vám umožňuje používat artemie kdykoliv a kdekoliv je budete potřebovat. Výrobek se skládá výhradně ze sterilních nově zrozených nauplií ve speciálním patentovaném roztoku. Nauplie mají velmi dobrou plovatelnost, jako při práci s živým produktem. Nutriční hodnota zůstává zachována, proto je to nejjednodušší způsob jak kvalitně odkrmit mladé rybky.

Tento produkt může být skladován při pokojové teplotě. Jakmile bude produkt otevřen, musí být uložen v chladničce. Při nákupu se ujistěte, zda je v pořádku bezpečnostní pásek, abyste zabránili případným problémům s kvalitou. Balení obsahuje více než 20 g čisté hmotnosti, což představuje více než 1,5 milionu nauplií Artemi, nebo 60 000 nauplií na mililitr. Ideální pro choulostivé malé ryby, rybí potěr a bezobratlé.

Může být použito v akváriích se sladkou i se slanou vodou.

NEKALÍ VODU! Vynikající vzplývavost, krmivo zůstává ve vodním sloupci po dobu několika hodin.

Produkt je vyvinut ve spolupráci s centrem pro výzkum artemií (na univerzitě v Gentu v Belgii).

Složení:

Nauplie artemií.
Zaručený rozbor:

Proteiny 9,3 %
Vlákniny 0,2 %
Tuky 2,2 %
Popeloviny 1,2 %
Voda 85,0 %Dávkování : potřebné množství několikrát denně
po otevření skladujte v ledničce po dobu max. 14-ti dnů
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 17.01.2023 10:20
Zdravím - chcel by som sa spýtať, či je nutné premývať pod tečúcou vodou pred kŕmením. Ďakujem
Odpověď: Dobrý den,
Toto krmení se nepromývá.