Akvárium Juwel Lido 200 LED dub

Vaše cena
7 799,00 CZK
Vaše cena bez DPH
6 445,45 CZK
Dostupnost Praha
2 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
4 ks Ihned k odběru
Kód
51765
Kód výrobce
11980


Jedná se o interiérové akvárium, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! Akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a kompletní systém osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.

Rozměr akvaria: 71x51x65 cm
Objem: 200 l
Barva krytu: dub
Tloušťka skla: 8 mm

Obsahem setu je:

 

* Filtr s čerpadlem a kapacitou 600 l/h nalepený v pravém zadním rohu (neobsahuje filtrační  media Cirax, Phorax a Carbax které jsou pouze doporučené příslušenství)


* Topítko 200W

* Plastový kryt MultiLux LED 70 cm s osvětlením  (1x DAY & 1x NATURE)
Kelvin 9000/6500
Lumen 3220
 

** stolek není součástí - lze objednat samostatně
 


 


Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )

 

Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů


 

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 13.03.2021 20:05
Dobrý den, mám od vás už doma tento set, jsem spokojená a chtěla bych si objednat ještě jeden. Můžete mi prosím napsat přesně, jaké náhradní led trubice prodáváte ke krytu? Ty popisy jsou u toho nepřesné. Prosím o přesné uvedení typu nebo přesný odkaz, jaké trubice pasují do Lido 200. Děkuji.
Odpověď: Dobrý den, k tomuto akváriu pasují LED trubice o délce 590mm.
- 18.02.2020 22:51
Dobrý den, jaký externí filtr by jste doporučili pro toto akvárium? Plánuji ho osázet rostlinami které nejsou náročné na CO2. Nebo bude filtr přiložený v setu dostatečný? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Filtr v setu je dostačující, pokud přidáte porézní náplň Cirax. Pokud ale máte zájem o předimenzovanou externí filtraci, mohu doporučit filtr Oase BioMaster Thermo 600: https://www.juwelakvarium.cz/oase-biomaster-thermo-600/
- 30.10.2019 19:50
Dobry den, chci se zeptat, zda se akvarium dela i filtrem na leve strane?

Dekuji Srnec
Odpověď: Dobrý den, bohužel nedělá, ale rádi Vám filtr vyřízneme a přelepíme na druhou stranu pokud máte zájem.