Akvárium Juwel Lido 200 LED černé

Vaše cena
7 799,00 CZK
Vaše cena bez DPH
6 445,45 CZK
Dostupnost Praha
2 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
3 ks Ihned k odběru
Kód
51764
Kód výrobce
11930


Jedná se o interiérové akvárium, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! Akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a kompletní systém osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.

Rozměr akvaria: 71x51x65 cm
Objem: 200 l
Barva krytu: černá
Tloušťka skla: 8 mm

Obsahem setu je:

* Filtr Bioflow 3.0 s čerpadlem o kapacitě 600 l/h nalepený v pravém zadním rohu (neobsahuje filtrační  media Cirax, Phorax a Carbax které jsou pouze doporučené příslušenství)

* Topítko 200W

* Plastový kryt MultiLux LED 70 cm s osvětlením (1x DAY & 1x NATURE)
Kelvin 9000/6500
Lumen 3220

 

** stolek není součástí - lze objednat samostatně
 


 


Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )

 

Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů


 

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 27.06.2020 16:41
Dobrý den, je možné u akvária Juwel Lido 200 namontovat filtr i do levého zadního rohu(ne jen na pravo)? Jak je upevněn šlo by ho třeba odmontovat a přesunout? Pomohlo by mi to v kompozici...
Odpověď: Dobrý den, ano možné to je. Rádi Vám filtr přelepíme. Budeme Vám, ale za službu účtovat 1 ks lepidla Conexo, které spotřebujeme k přemístění.
- 15.02.2020 22:31
Dobrý den, nabízíte k akvarijnímu setu Lido 200l,kde je součástí i kompletní osvětlení, také časový spínač k tomuto osvětlení? Nevím, jaký typ světla presne tam je a jaký spínač by na to pasoval. Děkuji.
Odpověď: Dobrý den, v balení je osvětlení Juwel MultiLux, které se dá ovládat pouze kolíbkovým spínačem u zásuvky nebo pomocí spínacích hodin. Následující osvětlení se nedá stmívat.
- 01.02.2020 18:55
dobrý den, prosím ,dá se k akváriu Juwel Lido 200 koupit 3D pozadí ?
děkuji
S pozdravem
Franc Ivo
Odpověď: Dobrý den, ano 3D pozadí máme v nabídce. Najde zde: https://www.juwelakvarium.cz/kategorie/akvaristika/dekorace/pozadi/3d-na-zadni-stenu/