Akvárium Juwel Lido 200 LED bílé

Vaše cena
7 799,00 CZK
Vaše cena bez DPH
6 445,45 CZK
Dostupnost Praha
2 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
4 ks Ihned k odběru
Kód
51763
Kód výrobce
11940


Jedná se o interiérové akvárium, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! Akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a kompletní systém osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.

Rozměr akvaria: 71x51x65 cm
Objem: 200 l
Barva krytu: bílá
Tloušťka skla: 8 mm

Obsahem setu je:

* Filtr Bioflow 3.0 s čerpadlem o kapacitě 600 l/h nalepený v pravém zadním rohu (neobsahuje filtrační  media Cirax, Phorax a Carbax které jsou pouze doporučené příslušenství)

* Topítko 200W

* Plastový kryt MultiLux LED 70 cm s osvětlením  (1x DAY & 1x NATURE)
Kelvin 9000/6500
Lumen 3220

 

 

** stolek není součástí - lze objednat samostatně
 


 


Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )

Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů


 


 

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 31.03.2021 21:11
Dobrý večer, kam je potrebné umiestniť výtok z vonkajšieho filtra, aby bolo zabezpečené dostatočne prúdenie v celom akva Lido 200. Je možné v takto vysokom akva pestovať kobercovky? Ak áno aké min. LED osvetlenie je potrebné. Ďakujem Mario
Odpověď: Dobrý den, výtok filtru je nejlepší umístit na boční stranu akvária a na pěstování kobercovek bych doporučil dvě rampy Juwel Helialux Spectrum a Juwel smartcontrol
- 31.03.2021 0:06
Dobrý večer, ako zabezpečiť dostatočne prúdenie vody v takto vysokom akváriu s vonkajším filtrom. Pre aký tip prostredia je vhodné takéto akva
Ďakujem Mario.
Odpověď: Dobrý den,

doporučil ych dostatečný externí filtr a to nejlépe Oase BioMaster 600, ten akvárko spolehlivě utáhne a toto akvárko je hodně vysoké, takže je třeba zhodlenit při zakládání rozměry kavária a dekorace stavět spíše do výšky
- 11.03.2020 18:47
Dobrý den, lze z tohoto akvária udělat mořské? Děkuji
Odpověď: Dobrý den, ano možné to je. Následující set v mořském provedení je vystavený na naší pobočce ve Vysokém Mýtě.
Radek - 23.12.2019 20:19
DObrý den, je možno mít u tohoto akvária filtr a elektrický přívod vlevo? Děkuji
Odpověď: Dobrý den, filtr je od výroby jždy v pravém zadním rohu. Na přání Vám jej můžeme přelepit vlevo. (účtujeme lepidlo + práci)