Twinstar II 300CA

Vaše cena
2 520,00 CZK
Vaše cena bez DPH
2 082,64 CZK
Dostupnost Praha
4 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
4 ks Ihned k odběru
Kód
53328
Kód výrobce
TSL027


Twinstar II 300CA
2 520,00 CZK
Praha 4 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 4 ks Ihned k odběru
Twinstar II 450CA
3 120,00 CZK
Praha 3 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 2 ks Ihned k odběru
Twinstar II 600CA
3 420,00 CZK
Praha 2 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 4 ks Ihned k odběru
Krásné barvy s technologii RGB-W za najelepší cenu na trhu


Nová řada C nabízí výkoné RGB LED svítidlo, které má plné spektrum pro bujný růst akvarijních rostlin a dokonalé barevné podání. Pod novým osvětlením Twinstar se budou barvy ryb jevit mnohem výraznější než kdykoliv předtím. S plným spektrem, nabízí LED svítidlo dokonalé podmínky pro fotosyntézu akvarijních rostlin, což vede ke zdravému růstu a zbarvení. Díky hliníkovým nožičkám a akrylovým packám, si můžete délku nebo výšku pohodlně nastavit dle potřeby.

Jaké výhody poskytuje nová technologie RGB-W?
Tato technologie nabízí nová plnospektrální osvětlení, která jsou vybavená větším množstvím barevných diod a jak už název napovídá jedná se především o červené, zelené, modré a bílé LED diody. Výhodou pak je kompaktnější růst rostlin, jelikož pod tímto osvětlením se rostlinky lépe rozpínají do stran tudíž nerosto tak rychle směrem ke světlu a lépe se vybarvý do žádaných barev. Lepší barevné podání má nejen dobrý vliv na Vaše rostlinky, ale i barvy Vašich ryb budou o poznání výraznější při pohledu do akvária.

Rozměry:
Šířka: 300 mm
Hloubka: 84 mm
Tloušťka: 14 mm
Tloušťka skla 4-10 mm
Vhodné pro akvária o délce 30 - 45 cm

Technické parametry:
LED zdroj: RGB-W (Bílé čipy + červené, modré a zelené)
Teplota světla: 7050 K
Pracovní napětí: 12V/2A
Tok světla: 400 - 700 nm
Lumen: 1050
Vstupní napětí: AC 110 - 240V 50/60 Hz
Výkon: 16W
Životnost diod: 30 000 hodin
Pracovní teplota: 35°C
Pozor: Osvětlení Twinstar není určené pro montáž do krytu.

Jakou řadu osvětlení zvolit?
C
Řada: C-compact
Modely: CA a CC

Řada C nabízí velmi dobře zpracované osvěltení pro nenáročná rostlinná akvária. Toto světlo nežene rostlinky k tak rychlému růstu a je možné jej užívat i u akváriíí bez dávkování plynného CO2, přesto jevybavené nejmodernější technologií RGB-W a i tak je barevní podání tohoto světla velmi dobré. S tímto světlem se Vám tak dostává moderních technnologií za velmi příznivou cenu. 
E
Řada: E-economy
Modely: EA a E

Ekonomická řada E nabízí základní osvětlení pro přírodní nebo aquascapingová akvária. Světlo vyzařuje velké množství světla pro fotosyntézu rostlin tudíž je nezbytné s tímto osvětlením užívati i plynné dávkování CO2, aby v akváriu nedocházelo k bujení řas. Světlo opět disponuje nejnovější LED technologií RGB-W ale barevné podání oproti řadě C je výrazně lepší a rostlinky tak vyzařují výrazně zdravější a sytější barvy.
S
Řada: S-super
Modely: SA, S a SP

Nejnovější a nejsilnější řada osvětlení Twinstar je doslova steroidem pro akvarijní rostliny.Světlo vyzařuje extrémní množství radiace pro fotosyntézu rostlin a ty jsou tak hnané k velmi bujnému a kompaktnímu růstu. Výsledkem pak jsou husté trsy rostlin a zdravé barvy. Světlo je opět vybavené technologií RGB-W a spektrum je nastavené tak, aby především zvýrazňovalo červené a rudé barvy rostlin či živočichů.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 30.04.2020 6:50
Dobrý den.
Rád bych vás požádal o radu ohledně volby osvětlení. Zakládám Nano Cube (Dennerle) 60l. V nano budou středně náročné vodní květiny, vč. Monte Carla koberečku. Rád bych zvolil odpovídající osvětlení. Bylo mi doporučeno od TWINSTAR, verze 300 ca. Rozměry nano jsou 38x38. Hloubka kolem 42 cm. Toto osvětlení máte v nabídce na vašem e-schopu. Prosím vás o radu, zdali je toto osvětlení dobrá volba, či byste mi prosím doporučili jiné. Nano bude středně až více osázeno vodními květinami a neplánují jeho hladinu zakrývat, bude bez horního skla. Děkuji předem za radu a doporučení. Přeji hodně zdraví v dnešní době a krásný den.

Odpověď: Dobrý den, pro náročnější rostlinky jako je MonteCarlo je toto světlo dostatečný, ačkoliv bych spíše volil verzi Twinstar 300EA, která má větší množství barev a ze zkušenosti mohu říct, že se pod tímto světlem rostlinky pnou více do stran.
- 28.04.2020 13:31
Dobrý den.
Před časem jsem od vás koupil osvětlení Twinstar 300CA. Chtěl jsem se zeptat, jak vysoko musím dát rampu, když mé akvárium má rozměry 30x30x30 cm. Moc vám děkuji

Odpověď: Dobrý den, přibliž 5-10 cm nad hladinou.
- 06.01.2020 20:37
Dobry den mam dotaz jaky je rozdil mezi rampamy twinstar ca a cc at ctu jak ctu parametry jsou stejny potrebuji to do nano cube 30 kobercovky + cerveny dik Knizek
Odpověď: Dobrý den, osvětlení jsou technickýma údaji naprosto totožné, rozdíl je pouze v designu, přičemž osvětlení Twinstar CC je vybavené akrylovýma nožičkama s logem Twinstar, které akvárium fixují pouze na 30 cm. Twinstar CA je tak zvaná verze adjustable, v překladu nastavitelná, takže světlo roztáhnete až do 45 cm a případně upravíte i výšku. Jak kobercovky tak červeý rostlinky pod následujícím osvětlením vypěstjete, jelikož se jedná o premiové LED svítidlo s technologií WRGB.
- 06.01.2020 12:39
Dobrý den, je nějaký zásadní rozdíl tohoto světla v porovnání s verzí 300EA a je lepší než použití 2x dennerle power-led 5.0 (akva dennerle nanocube 30l)? Děkuji!
Odpověď: Dobrý den, rozdíl je znatelný v barvách osvětlení, řada E má větší množství barevných diod tudíž vyzařuje přijatelnější světlo pro akvarijní rostlinky, řada C jich má o něco méňě tudiž lehce zaostává za následující řadou. Twinstar oproti Dennerle nabízí technologii WRGB, která Vám lépe vybarví živočichy a rostlinky v akváriu. Máte-li zájem o luxusní prémiové osvětlení můžeme Vám s čistým svědomím nabídnout řadu Twinstar E, a rovněž C.