Logo

Rotala 'Bonsai'

Vaše cena
149,00 CZK
Vaše cena bez DPH
129,57 CZK
Dostupnost
3 ks ihned k odběru
Kód
52339

 

Rotala
149,00 CZK
3 ks ihned k odběru
Rotala wallichii
149,00 CZK
5 ks ihned k odběru
Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica . Rostliny jsou zaručeny bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.

Rotala indica 'Bonsai' je velmi podobná rostlině Bacopa caroliniana, liší se pak nepatrně zbarvením a při silném osvětlení má menší lístky. Úspěšného růstu dosáhnete pravidelným prořezáváním a sázením do malých a kompaktních skupin. Případné odřezky můžete zasadit do skupiny, aby rostlinka vypadala hustší. Při nižší světelných podmínkých budou lístky menší ale při dobrém osvětlení budou velmi malé, rostlinka bude působit velmi hustě a špičky budou načervenalý. Nejatraktivněji působí tato rostlinka v nano akváriích.

Informace o rostlině
Rod: Rotala
Typ: Stonková
Původ: Asie
Umístění: Přední a prostřední část akvária
Tempo růstu: střední
Výška: 5 - 20 cm + (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Střední (cca. 0,5 - 1 W / l)
CO2: Střední (cca. 6-14 mg/L)
Teplota: 22 - 28 °C
pH: 5 - 71. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


  
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty