Pogostemon erectus

Vaše cena
149,00 CZK
Vaše cena bez DPH
129,57 CZK
Dostupnost
7 ks ihned k odběru
Kód
52315

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica . Rostliny jsou zaručeny bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.

Indický Pogostemon erectus tvoří kompaktní skupiny jasně zelených a ve větším počtu může působit velmi dominantně v zadní části akvária. Jehličnaté stonky jsou 15-40 cm vysokých a 1-3 cm široké. Pogostemon erectus je vhodný jako zázemí a vytváří nádherné ohnisko v menších i větších skupinách. Intenzivní světlo pomáhá zařízení zůstat kompaktní po delší dobu. Mírný růst a silné kořeny.

Informace o rostlině
Rod: Pogostemon
Typ: stonková
Původ: Asie
Umístění: Prostřední a zadní část akvária
Tempo růstu: střední
Výška: 15 - 30 + (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Střední (cca. 1 - 0,5 W / l)
CO2: Střední (cca. 6-14 mg/L)
Teplota: 20 - 30°C
pH: 5-81. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


  
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty