Logo

Limnobium laevigatum

Vaše cena
149,00 CZK
Vaše cena bez DPH
129,57 CZK
Dostupnost
3 ks ihned k odběru
Kód
52492

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica . Rostliny jsou zaručeny bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.

Limnobium laevigatum z Jižní Ameriky je dekorativní plovoucí rostlina, která je vhodná zejména pro otevřené akvária. 1 - 5 cm vysoký a listy od 5-15 cm široké. To je také dobré v tradičních akváriích, protože jemné, dlouhé a dekorativní kořeny poskytují ochranu gouramům a jiným povrchovým rybám, které mají rád kořeny plovoucích rostlin. Pokud je ve vodě dostatek živin a intenzita světla je dobrá, objeví se nové listy nad vodní hladinou.

Informace o rostlině
Typ: Plovoucí rostlina
Původ: Jižní Amerika
Tempo růstu: Střední
Výška: 3 - 5+
Požadavek na světlo: Nízký
CO2: Nízký1. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty