Hygrophila pinnatifida
Hygrophila pinnatifidaHygrophila pinnatifidaHygrophila pinnatifida

Hygrophila pinnatifida

Vaše cena
149,00 CZK
Vaše cena bez DPH
129,57 CZK
Dostupnost
2 ks ihned k odběru
Kód
52278

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica. Rostliny jsou zaručeně bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.

Hygrophila pinnatifida pochází z Indie. Získává na povrchu zbarvené hnědé listy s výraznou vínovou barvou pod ním. Vytváří horizontální boční výhonky a horní výhonky by měly být vytlačeny, aby se udržel kompaktní a atraktivní růst. Vodorovná strana výhonků se snadno připevní na dřevo a kameny. Růst je mírný, stonky 15-40 cm vysoké a 10-20 cm široké a barva je atraktivní při vysazování v malých skupinách s obyčejným pozadím. Intenzivní osvětlení zajišťuje kompaktní růst díky rychlému růstu rostliny. Tuto rostlinu je nutné zasadit na kořeny nebo kameny pro zajištění zdravého růstu rostliny.

Informace o rostlině
Rod: Hygrophila
Typ: stonková
Původ: Asie
Umístění: Kořeny a kameny
Tempo růstu: Rychlý
Výška: 15 - 30+ (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Střední (cca. 0,5 - 1 W / l)
CO2: Střední (cca. 6-14 mg/L)
Teplota: 22 - 28°C
pH: 5-8

1. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty