Hemianthus callitrichoides "Cuba"
Hemianthus callitrichoides "Cuba"Hemianthus callitrichoides "Cuba"

Hemianthus callitrichoides "Cuba"

Vaše cena
149,00 CZK
Vaše cena bez DPH
129,57 CZK
Dostupnost
3 ks ihned k odběru
Kód
52209

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica . Rostliny jsou zaručeny bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.

Hemianthus callitrichoides je jedno z nejmenších akvarijních rostlin na světě a klouzá přes dno kulatými listy o velikosti milimetru. Jsou-li vysazeny v malých hrudkách několik centimetrů od sebe, rychle se rozšíří a zakryjí dno jako koberec. Hemianthus callitrichoides je atraktivní rostlinou v popředí pro malé akvária. Nalezeno na Kubě západně od Havany

Informace o rostlině
Rod: Hemianthus
Typ: Kobercovka
Původ: Severní Amerika
Umístění: přední část akvária
Temporůstu: Střední
Výška: 3 - 5+ (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Vysoký (1 W / l a víc)
CO2: Vysoký (cca. 15-25 mg/l)
Teplota: 18 - 26°C
pH: 5-8

1. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


 


Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty