Helanthium
Helanthium Helanthium Helanthium

Helanthium 'Quadricostatus'

Vaše cena
149,00 CZK
Vaše cena bez DPH
129,57 CZK
Dostupnost
1 ks ihned k odběru
Kód
52202

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica. Rostliny jsou zaručeně bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.

Helanthium 'Quadricostatus' z Jižní Ameriky má charakteristické světlezelené listy o délce 10-15 cm, které tvoří dobrý kontrast k tmavším rostlinám akvária. Je nejkrásnější, když je vysazen ve skupinách, přičemž každá rozeta je 15-20 cm široká. V dobrých podmínkách vytváří běžce, které se rozprostírají na dně. Velmi lehké listy jsou známkou nedostatku mikroživin. Tam je nějaký zmatek o názvu této rostliny, a to bylo prodáváno jako Echinodorus bolivianus var. magdalenensis.

Dříve známý jako Echinodorus 'Quadricostatus'.

Informace o rostlině
Rod: Helenthium
Typ: Ružice
Původ: Střední a jižní Amerika
Umístění: Přední část akvária
Tempo růstu: Rychlý
Výška: 10 - 15 + (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Nízký ( cca. 0,5 W / l)
CO2: Nízký
Teplota: 22 - 28 °C
pH: 5-8

1. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty