Easy-Life Catappa-X 250 ml

Easy-Life Catappa-X 250 ml

Vaše cena
159,00 CZK
Vaše cena bez DPH
131,40 CZK
Dostupnost Praha
13 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
22 ks Ihned k odběru
Kód
51987
Kód výrobce
32001

 

Easy-Life Catappa-X 250 ml
159,00 CZK
Praha 13 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 22 ks Ihned k odběru
Easy-Life Catappa-X 500 ml
239,00 CZK
Praha 23 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 47 ks Ihned k odběru
EASY-LIFE CATAPPA-X TEKUTÉ LISTY MANDLOVNÍKU

Listy mandlovníku jsou přidávány do akvárijní vody díky jejich léčivému vlivu, který maj na ryby a krevety. CATTAPA-X je efektivní tekutá varianta těchto listů.

Listy mandlovníku vylučují léčivé substance jsouli ponořeny do vody. Nevýhodou toho je že listy se časem začnou rozkládat a začnou uvolňovat organické sloučeniny. Což má za následek širokou škálu nežádoucích efektů: zbarví vodu do hněda uvolňuje organycké sloučeniny a kontaminuje vodu.

CATAPPA-X je odpovědí na tyto problémy. Nezbarvuje vodu ani jí nekontaminuje naopak snižuje počet škodlivých bakterií, což velmi snižuje riziko nákazy. CATAPPA-X pomůže rybám a krevetám dosáhnout zářivých a výrazných barev.

Výhody tohoto produktu.
  • Ryby a Krevety se zářivějšími barvami
  • Tvoří zdravé prostředí pro živočichy v akváriu
  • Dobrá prevence proti nemocem
  • Nezbarvuje vodu
  • Nepřináší žádné organické znečištění do akvária.
  • Dávkování: 10 ml na 100 litrů vody každý týden.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 07.04.2020 14:17
Dobry den,
chtel jsem se zeptat, zda pripravek neobsahuje jine chemikalie, ktere by mohly skodlive reagovat s raselinovou pudou, kterou mam jako podklad pod sterkem v akvariu.

Jelikoz jsem velky fanda Vasich instruktaznich videii, rad bych Vas podporil, alespon nakupem pres eshop, protoze nejsem z Prahy. Bohuzel jsem zde neobjevil zadne sypke hnojiva. Potreboval bych alespon KH2PO4, KNO3, Plantex CSM+B. Neuvazovali jste o doplneni takoveho sortimentu? Pokud ne, mohli by jste mi poradit nejakou nahradu, kterou mate skladem. Pokud by slo a tekute hnojiva, potreboval bych vsak takove, ktere nebudou reagovat s hlinenym podlozim, jak jsem uvedl vyse.

PS: Jsem zastancem low-tech rostlineho akvaria bez pridavani CO2 s raselinovym podkladem v akvariu. Musim tedy pripadne hnojeni a pripravky volit s ohledem na tuto skutecnost.

Dekuji moc za odpoved a preji hezky den.

S pozdravem,
Jiri Poruba
Odpověď: Dobrý den,

Přípravek nereaguje s rašelinovou půdou, tekutá hnojiva, která Vám pak mohu nabídnout je buď Systém Easy-Life nebo Tropica.