DENNERLE živná půda Deponit Mix 9v1 4,8 kg

DENNERLE živná půda Deponit Mix 9v1 4,8 kg

Vaše cena
438,00 CZK
Vaše cena bez DPH
361,98 CZK
Dostupnost Praha
2 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
48 ks Ihned k odběru
Kód
11772
Kód výrobce
4590

 DENNERLE Deponit Mix Professional - živná půda pro Vaše akvárium

DeponitMix je živé dno, namíchané podle nejnovějších výzkumů. Jako základ slouží příroda. Vysoce hodnotná půda tvoří dobrý základ, minerály regulují tok živin. Vydávají živiny a při jejich nadměrném výskytu je opět absorbují. Železo, kombinované s životně důležitými stopovými prvky zajišťuje vyrovnaný růst a sytě zelené vybarvení. Vysoce porézní granulát znásobuje biologickou filtraci pro lepší vodu a zdravé ryby.

DeponitMix Professional slouží jistému a rychlému zakořenění a rychlému růstu nových kořenů, dokonce u náročných rostlin. Bez přidaných fosfátů a nitrátů.

Výborně doplňuje schopnosti tohoto substrátu topný kabel. Díky lehkému zahřívání dochází k biologické filtraci dna a tím dokonalému růstu kořenového systému.

Dokonalé jako příroda sama.

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 19.04.2021 11:23
Dobrý den , nikde jsem se nedočetl jak dlouhou životnost , resp. jak dlouho může dávat živiny rostlinám ? Mám od Vás 200L akvárium s tímto hnojivem DeponitMix profesionál 9kg a 15kg písku ( černý 1-2mm). Hnojivo je bílé a písek černý , po promíchání to nevypadá dobře . Pokud už nedává živiny , tak vyndat písek s tímto hnojivem . Případně oddělit písek od hnojiva , pokud to lze ? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Dobrý den, tento substrát se s pískem nemíchá ale zasypává, jinak je dobré po nějaké době (cca po půl roce) přidat hnojící kapsle, aby se substrát znova nastartoval
- 19.02.2020 12:49
Dobrý den, jakou vrstvu dát na dno u akvária LIDO 200? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Dobrý den, velmi záleží na celkovém vzhledu akvária ale doporučujeme vrstvu přibližně 3-6 cm velkou.
- 21.01.2020 9:51
Dobrý den.
Je tento substrát určen jako výživný substrát pod akvarijní písek? Pokud ne, tak který jiný byste mě doporučil? Děkuji za odpověď.
S pozravem HM.
Odpověď: Dobrý den, ano tento substrát je nutno překrýt vrstvou písku.