DENNERLE živná půda Deponit Mix 9v1 2,4 kg

DENNERLE živná půda Deponit Mix 9v1 2,4 kg

Vaše cena
299,00 CZK
Vaše cena bez DPH
247,11 CZK
Dostupnost Praha
2 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
8 ks Ihned k odběru
Kód
13740
Kód výrobce
4589

 DENNERLE Deponit Mix Professional - živná půda pro Vaše akvárium

DeponitMix je živé dno, namíchané podle nejnovějších výzkumů. Jako základ slouží příroda. Vysoce hodnotná půda tvoří dobrý základ, minerály regulují tok živin. Vydávají živiny a při jejich nadměrném výskytu je opět absorbují. Železo, kombinované s životně důležitými stopovými prvky zajišťuje vyrovnaný růst a sytě zelené vybarvení. Vysoce porézní granulát znásobuje biologickou filtraci pro lepší vodu a zdravé ryby.

DeponitMix Professional slouží jistému a rychlému zakořenění a rychlému růstu nových kořenů, dokonce u náročných rostlin. Bez přidaných fosfátů a nitrátů.

Výborně doplňuje schopnosti tohoto substrátu topný kabel. Díky lehkému zahřívání dochází k biologické filtraci dna a tím dokonalému růstu kořenového systému.

Dokonalé jako příroda sama.

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 18.02.2020 14:16
Dobry den,
Prosím o radu
Akvárium 60l, záměrem je acquascape, nejlépe bez filtrace. Použiju toto balení jako základ, na ně potom substrát pro krevety 4l (bude cca stačit?) Mohlo by to fungovat?
V plánu je celé akvárium zarostlé.
Díky za odpověď!
Odpověď: Dobrý den, pokud sostanete akvárium do rovnováhy, tak můžeme předpokládat, že ano. Následující substrát obsahuje i velké množství bakterií pro úspěšný start, rozhodně bych Vám, ale tak či tak doporučil filtraci pro Vaše akvárium.