DENNERLE živná půda Deponit Mix 9v1 2,4 kg

DENNERLE živná půda Deponit Mix 9v1 2,4 kg

Vaše cena
299,00 CZK
Vaše cena bez DPH
247,11 CZK
Dostupnost Praha
13 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
17 ks Ihned k odběru
Kód
13740
Kód výrobce
4589

 DENNERLE Deponit Mix Professional - živná půda pro Vaše akvárium

DeponitMix je živé dno, namíchané podle nejnovějších výzkumů. Jako základ slouží příroda. Vysoce hodnotná půda tvoří dobrý základ, minerály regulují tok živin. Vydávají živiny a při jejich nadměrném výskytu je opět absorbují. Železo, kombinované s životně důležitými stopovými prvky zajišťuje vyrovnaný růst a sytě zelené vybarvení. Vysoce porézní granulát znásobuje biologickou filtraci pro lepší vodu a zdravé ryby.

DeponitMix Professional slouží jistému a rychlému zakořenění a rychlému růstu nových kořenů, dokonce u náročných rostlin. Bez přidaných fosfátů a nitrátů.

Výborně doplňuje schopnosti tohoto substrátu topný kabel. Díky lehkému zahřívání dochází k biologické filtraci dna a tím dokonalému růstu kořenového systému.

Dokonalé jako příroda sama.

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 18.02.2020 14:16
Dobry den,
Prosím o radu
Akvárium 60l, záměrem je acquascape, nejlépe bez filtrace. Použiju toto balení jako základ, na ně potom substrát pro krevety 4l (bude cca stačit?) Mohlo by to fungovat?
V plánu je celé akvárium zarostlé.
Díky za odpověď!
Odpověď: Dobrý den, pokud sostanete akvárium do rovnováhy, tak můžeme předpokládat, že ano. Následující substrát obsahuje i velké množství bakterií pro úspěšný start, rozhodně bych Vám, ale tak či tak doporučil filtraci pro Vaše akvárium.