DENNERLE Hnojivo Dennerle Perfect Plant System Set 1600L

DENNERLE Hnojivo Dennerle Perfect Plant System Set 1600L

Vaše cena
449,00 CZK
Vaše cena bez DPH
371,07 CZK
Dostupnost Praha
5 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
7 ks Ihned k odběru
Kód
12753
Kód výrobce
4572

 

Dennerle perfect plant system set je kompletní systém péče o okrasné rostliny v akváriu. Dodává rybám i rostlinám životně důležité vitamíny, stopové prvky a vitální látky. Vhodné do akvárií s rybičkama se svítícími barvami. Rychle doplňuje spotřebované živiny a stavební látky důležité pro růst rostlin v akvarijní vodě.Dennerle perfect plant system set obsahuje:
V30 Complete - zásobuje akvarijní rostliny všemi živinami, které jsou nezbytné pro jejich zdravý a bujný růst. Vysoce účinné komplexy (chaláty) udržují výživné látky po dlouhou dobu v chemických vazbách, jež jsou pro rostliny kdykoliv využitelné.

E15 Feractiv - tablety s bílým železem pro sytě zelené listy okrasných rostlin v akváriu.

S7 Vitamix - jedinečný multivitamínový koncentrát určený k aktivaci růstu rostlin ve všech typech akvárií.Jednotlivé výrobky obsažené v tomto cenově zvýhodněném setu, lze zakoupit i samostatně.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 18.11.2019 11:28
Dobrý den, jak prosím používat toto hnojivo (set) v akváriu 160l (čistý objem 130l) když měním vodu jednou za 14 dnů. Zde se píše že V30 se dávkuje 1x za měsíc, ale neodstraním živiny vyměněnou vody? Stačí pouze dávku rozdělit a dávat vždy po výměně vody spolu s E15? Zároveň používám i plynné CO2. Děkuji, Pecháček.
Odpověď: Dobrý den, následující systém hnojiv doporučujeme spíše pro akvária bez dávkování plynného CO2. Pokud ale plynné CO2 do akvária přidáváte, tak doporučuji následující hnojivo: Tropica Specilised nutrition (náš kód: 52449)