Logo

Cryptocoryne wendtii
Cryptocoryne wendtii Cryptocoryne wendtii

Cryptocoryne wendtii 'Green'

Vaše cena
149,00 CZK
Vaše cena bez DPH
129,57 CZK
Dostupnost
1 ks ihned k odběru
Kód
52161

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica. Rostliny jsou zaručeně bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.

Cryptocoryne wendtii 'Green' je vhodná pro malá akvária.  Výška rostliny je zhruba 10-15 cm a růžice dosahuje šíře 8-15 cm. Při pěstování v otevřeném prostoru si listy lehnou na dno. Stejně jako většina ostatních kryptokorin ze Srí Lanky také dobře roste v tvrdé vodě.

Kryptokoriny mají velmi silné a dlouhé kořeny a tak doporučujeme tyto rostliny sázet do substrátu nebo pod jejich kořeny přidat hnojící tyčinky (např. Easy-Life root sticks), aby se rostlinám dostalo co nejvíce živin.

Do akvárií osázených kryptokorinami doporučujem přidávat hnojivo eSHa Crypto -plus, aby se předešlo bílím tečkám na listech nebo rozpadání listů na, na které jsou kryptokoriny náchilné.

Informace o rostlině
Rod: Cryptocoryne
Typ: Ružice
Původ: Asie
Umístění: Prostřední nebo přední část akvária
Tempo růstu: Střední 
Výška: 10 - 30+ (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Nízký ( cca. 0,5 W / l)
CO2: Nízký
Teplota: 20 - 28 °C
pH: 5-8

1. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty