Logo

Cryptocoryne undulatus
Cryptocoryne undulatus Cryptocoryne undulatus

Cryptocoryne undulatus 'red'

Vaše cena
149,00 CZK
Vaše cena bez DPH
129,57 CZK
Dostupnost
rostlinky dodáváme do týdne, objednávejte
Kód
52200

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica. Rostliny jsou zaručeně bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.

Tato červená verze Cryptocoryne undulata roste divoce v řekách Srí Lanky.

Jedná se o jednoduchou rostlinu, která toleruje velmi odlišné podmínky v akváriu, od kterých se bude odvíjet i vzhled této rostliny.

Nízká hladina světla a živin bude produkovat poměrně vysokou, zelenohnědou rostlinu s pomalým růstem. Vyšší hladiny světla a živin v kombinaci s přidaným CO2 způsobí, že rostlina roste výrazně rychleji, což způsobí kratší listy červenohnědé barvy s velmi atraktivním a kompaktním vzhledem.

Kryptokoriny mají velmi silné a dlouhé kořeny a tak doporučujeme tyto rostliny sázet do substrátu nebo pod jejich kořeny přidat hnojící tyčinky (např. Easy-Life root sticks), aby se rostlinám dostalo co nejvíce živin.

Do akvárií osázených kryptokorinami doporučujem přidávat hnojivo eSHa Crypto -plus, aby se předešlo bílím tečkám na listech nebo rozpadání listů na, na které jsou kryptokoriny náchilné.

Informace o rostlině
Rod: Cryptocoryne
Typ: Ružice
Původ: Asie
Umístění: Prostřední část akvária
Tempo růstu: Střední 
Výška: 15 - 30+ (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Nízký ( cca. 0,5 W / l)
CO2: Nízký
Teplota: 20 - 28 °C
pH: 5-8

1. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty