Chladící jednotka Teco TK150

Vaše cena
9 690,00 CZK
Vaše cena bez DPH
8 008,26 CZK
Dostupnost
U dodavatele – obvykle
Kód
14033


Efektivní chladicí technologie

Výhradní použití mezinárodně uznávaných a vysoce výkonných kompresorů a výměníku tepla z koaxiálního titanu zajišťuje vysoké výkony. Sada používaných technologií umožňuje snížit hladinu hluku a dosáhnout nejvyššího COP-topného faktoru, což významně přispívá k úsporám energie.

Digitální termostat

Nastavení funkcí je intuitivní a měření teploty je přesné, rozlišení 0,1 °C/0.2 °F. Rozsah nastavení je 5 - 38°C (41 - 100°F) a je zde uzavřená smyčka regulace teploty s vysokou přesností a s extrémně malým diferenciálem (0.5°C / 1°F). Uvedené teploty jsou ve °C nebo °F a jsou zde bezpečnostní alarmy.

Efektivní design

Chladič se svým inovativním designem je charakterizován pevnou konstrukcí, která zaručuje dokonalou ochranu proti korozi. Uživatel ocení funkčnost tvaru a kompaktní rozměry, které činí chladiče ideální také pro stísněné prostory.

Unikátní vlastnosti produktu

Systém TECObody-condenser představuje další významný úspěch: kromě plnění své hlavní funkce jako nedílná součást konstrukce, kondenzátor zvýrazňuje exkluzivní a originální design chladiče. Kromě toho je použití filtru zbytečné, čímž se eliminují problémy s jeho čištěním.

Parametry:

napájení: 230 V/50 Hz
příkon: 150 W
hmnotnost: 11,5 kg
tepota vody: 25 °C
objem akvária: 150 l


MADE IN ITALY

Obsah balení:

TECO Chladící jednotka TK150 pro až 150 l akvária
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty