Bacopa caroliniana
Bacopa carolinianaBacopa caroliniana

Bacopa caroliniana

Vaše cena
149,00 CZK
Vaše cena bez DPH
129,57 CZK
Dostupnost
rostlinky dodáváme do týdne, objednávejte
Kód
52204

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica. Rostliny jsou zaručeně bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.

Bacopa caroliniana pochází z USA a již mnoho let se používá jako akváriová rostlina.

Stonky jsou 10-30 cm dlouhé a 3-4 cm široké. Kromě poměrně dobrého světla to dělá jen málo požadavků. Jeho pomalý růst činí z jednoho z mála kmenových rostlin, které nepotřebují velkou pozornost.

Stejně jako většina kmenových rostlin, je nejvíce dekorativní, když je vysazen v malých skupinách. Snadno se šíří odřezky; bok po boku a zasadit ho dole.

Informace o rostlině
Rod: Bacopa
Typ: Stonková
Původ: Severní Amerika
Umístění: Zadní část akvária
Tempo růstu: Pomalý
Výška: 20 - 30 cm + (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Nízký (cca. 0,5 W / l)
CO2: Nízký
Teplota: 18 - 26 °C
pH: 6 - 8

1. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty