Aquael ULTRA SLIM BT 90
Aquael ULTRA SLIM BT 90Aquael ULTRA SLIM BT 90Aquael ULTRA SLIM BT 90Aquael ULTRA SLIM BT 90Aquael ULTRA SLIM BT 90Aquael ULTRA SLIM BT 90Aquael ULTRA SLIM BT 90Aquael ULTRA SLIM BT 90Aquael ULTRA SLIM BT 90

Aquael ULTRA SLIM BT 90

Vaše cena
7 990,00 CZK
Vaše cena bez DPH
6 603,31 CZK
Dostupnost Praha
0 ks
Dostupnost Vysoké Mýto
2 ks Ihned k odběru
Kód
55511
Kód výrobce
129612

 

Aquael osvětlení pro ULTRA SCAPE 90 černé
3 990,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 1 ks Ihned k odběru
Aquael ULTRA SLIM BT 60
6 290,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 2 ks Ihned k odběru
Aquael ULTRA SLIM BT 90
7 990,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 2 ks Ihned k odběru
UltraSlim je akvaristická led lampa vybavená 5 světelnými režimy, díky kterým ji lze použít ve všech typech otevřených nádrží.

Světlo lze ovládat manuálně nebo přes aplikaci Aquael BT volně ke stažení

SUNNY je základní režim, který se vyznačuje vyzařováním nejsilnějšího světla lampy. Je určen k osvětlování sladkovodních akvárií během dne.
DAYBREAK je režim, který se vyznačuje sníženým světelným výkonem - až o 50 % oproti režimu SUNNY. Je ideální jako první režim po setmění a při krmení ryb - zejména těch plachých.
NIGHT - náladová modrá záře umožňující pozorování nočního života v akváriu.
MARINE - režim světla určený pro mořské nádrže, který je ideální i pro dekorativní akvária s rybami z jezer Malawi a Tangnika.
PLANT - režim určený pro typické nádrže s rostlinami, který stimuluje jejich růst v každé fázi: od sazenic až po kvetení.
Ideální pro náročná holandská akvária s rozmanitou vegetací, UltraSlim se snadno přizpůsobí rozměrům vašeho akvária. Pokud máte akvárium nestandardních rozměrů, pak by vás UltraSlim měl zaujmout o to více. Vybírat můžete ze 3 velikostních variant lampy s délkami: 30, 60 a 90 cm nebo si můžete vytvořit samostatný osvětlovací modul zavěšením lamp vedle sebe. UltraSlim má také 2 možnosti montáže: můžete ji zavěsit nad akvárium na ocelová lanka nebo ji připevnit k okrajům nádrže pomocí nastavitelného rámu vybaveného průhlednými vodítky. Úspora energie a bezpečnost V závislosti na velikosti má UltraSlim 4, 8 a 12 reflektorů, z nichž každý je vybaven 38 moderními LED diodami s vysokou účinností >103 lm/W. Diody vyzařují mnohem více světla než tradiční zářivky, přičemž spotřebovávají přibližně o 50 % méně elektrické energie. Faktorem, který dále přispívá k energetické účinnosti, stejně jako k bezporuchovému a tichému provozu svítidla, je použitý pasivní systém chlazení. Díky jeho konstrukci zářivka účinně odvádí přebytečné teplo a nepotřebuje další zdroje chlazení, jako jsou ventilátory. Stejně jako ostatní výrobky Aquael zaručuje UltraSlim vysoký standard bezpečnosti při používání. Lampa je napájena bezpečným provozním napětím 24 V, které nepředstavuje žádné nebezpečí pro lidský život a zdraví. UltraSlim zůstane v bezpečí i v případě krátkého ponoření do vody, což zaručuje vodotěsnost IPX7. Design svítidla Aquarist UltraSlim kromě vysokého světelného výkonu jistě upoutá pozornost svým moderním, minimalistickým designem. Pouzdro je vyrobeno z jediné desky z broušeného hliníku a má tloušťku pouhých 17 mm, díky čemuž je svítidlo opticky mimořádně lehké. Namontována nad nádrží vypadá UltraSlim, jako by nad ní levitovala, což dále zaměřuje pozornost pozorovatelů na uspořádání akvária. Dostupné světelné režimy kromě funkcí souvisejících výhradně s údržbou nádrže umožňují také vytvořit v místnosti požadovanou náladu. V souladu s přírodními rytmy Lampa UltraSlim je dalším výrobkem společnosti Aquael, který je navržen tak, aby pomáhal co nejlépe reprodukovat v prostředí akvária přirozené podmínky života. Díky režimům SUNNY DAY-BREAK a NIGHT je možné v akváriu obnovit téměř přirozený denní cyklus, který je důležitý pro správné fungování a vývoj živých organismů.


rozměry: 874x252mm

pro akvária : 88 - 133 cm

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat