Aponogeton madagascarensis 1-2 Grow!
Aponogeton madagascarensis 1-2 Grow!Aponogeton madagascarensis 1-2 Grow!Aponogeton madagascarensis 1-2 Grow!

Aponogeton madagascarensis 1-2 Grow!

Vaše cena
219,00 CZK
Vaše cena bez DPH
190,43 CZK
Dostupnost Praha
0 ks
Dostupnost Vysoké Mýto
1 ks Ihned k odběru
Kód
53428

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Malé rostliny s velkým úspěchem. 1 • 2 • Růst! Jsou velmi mladé rostliny pěstovány a dodávány přímo z laboratoře firmy Tropica . Rostliny jsou zaručeny bez hlemýžďů, řas a pesticidů, a proto jsou pro citlivé krevety a ryby zcela neškodné. Řada nabízí jedinečné rostliny!

Úspěch s akváriem závisí převážně na správné volbě rostlin. V 1 • 2 • Grow! misce koupíte nesčetné množství rostlin, které lze rozdělit na malé části a pokrýt větší plochu. Rostliny jsou kompaktní od začátku, takže zažijete hustý a krásný růst, pokud jim od začátku dáte správné hnojivo a CO2! Řada je ideální pro malé a střední akvária a vaše trpělivost bude odměněna ...

Limitovaná edice Tropica:
Rostlinky z Limitované edice Tropica patří mezi skutečné rarity, naleznete zde rostlinky z různých konců světa, které nejsou běžně k dostání. Zároveň zde firma Tropica pozoruje o které rostlinky je největší zájem a v jakém provedení, aby je následně zařadila do své běžné nabídky.

Akvarijní rostlina z tkáňové kultury v uzavřené misce.
Půvabná rostlinka s krajkovanými listy Aponogeton madagascarensis je typická cibulkou a ružicovýmy listy. Pokud rostlinku zasadíte do prostoru a dobře nasvítíte listy se položí na dno. V opačném případě se rostlinka natahuje za světlem. Je-li dosaženo optimálních podmínek rostlinka vyšle šlahoun nad hladinu akvária a vykvete. 

Informace o rostlině
Rod: Aponogeton
Typ: Cibulka
Původ: Afrika
Umístění: Střed akvária
Tempo růstu: Střední
Výška: 20 - 30+ (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Střední
Teplota: 20 - 26°C
pH: 5-7,5
Tvrdost: měkká až tvrdá voda
CO2: Střední 7-15 /l 
Rozmnožování: Semeny1. Pečlivě vyjměte rostlinu ze šálku a opláchněte rostoucí médium pod kohoutkem. 

2. Rozdělte rostlinu v 6-8 porcích pomocí prstů nebo ostrých nůžek (pro malé rostliny v popředí). 

3. Části rostlin do podkladu pomocí pinzety. Pak sledujte, jak rostou!


 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat