Anubias barteri caladiifolia
Anubias barteri caladiifoliaAnubias barteri caladiifolia

Anubias barteri caladiifolia

Vaše cena
169,00 CZK
Vaše cena bez DPH
146,96 CZK
Dostupnost
3 ks ihned k odběru
Kód
52184

 

Rostliny zasíláme pouze na základě zaplacené objednávky (platba převodem na účet, platba kartou, on-line platba). Nezasíláme na DOBÍRKU!!!
Pro bezpróblémové doručení doporučujeme vybírat přepravce DPD. V případě České pošty vyzvedávejte balík co nejdříve, aby rostlinky na poště nestrádali.
Zaručujeme odeslání rostlin v naprostém pořádku. Reklamace na uvadnutí z důvodu pozdního vyzvednutí balíku nemůže být uznána.

Živá vodní rostlina v košíku, zabalená v prodyšném blistru.

Anubias barteri var. caladiifolia pochází z australské laboratoře rozmnožování tkání. Je to velmi krásná odrůda se srdčitými listy. Listy žijí několik let, takže Anubias barteri var. Caladiifolia může snadno vytvářet velké skupiny i přes svůj pomalý růst. Skupina Anubias barteri var. Caladiifolia, která v několika letech roste o šířce více než 50 cm, není neobvyklá.

Žádaného růstu u této rostliny dosáhnete pokud rostlinu zasadíte popřípadě přivážete ke kořeni nebo kameni. Tuto rostlinku by jste nikdy neměli sázet do substrátu. Pokud by jste tomu tak udělali a zakryli hlavní stonek, tak by rostlina postupně strádala a uhynula.

Informace o rostlině
Rod: Anubias
Typ: Rhizomatous
Původ: Kultivát
Umístění: Kořeny nebo kameny
Tempo růstu: Pomalý 
Výška: 10 - 15+ (Průměrná výška rostliny po dvou měsících v akváriu)
Požadavek na světlo: Nízký (cca. 0,5 W / l)
CO2: Nízký
Teplota: 22 - 28°C
pH: 5 - 9
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty