Akvárium Juwel Vision 260 LED tmavě hnědé

Vaše cena
11 580,00 CZK
Vaše cena bez DPH
9 570,25 CZK
Dostupnost Praha
3 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
8 ks Ihned k odběru
Kód
51865
Kód výrobce
6750


Jedná se o luxusní interiérové akvárium s vypouklým sklem, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! Akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a LED osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.

Rozměr akvaria: 121 x 46 x 64 cm
Objem: 260 l
Barva krytu: tmavě hnědá
Tloušťka skla: 8 mm

Obsahem setu je:

* Filtr Bioflow 6.0 s čerpadlem o kapacitě 1000 l/h nalepený v pravém zadním rohu (neobsahuje filtrační  media Cirax, Phorax a Carbax které jsou pouze doporučené příslušenství)

* Topítko 300W

* Plastový kryt MultiLux LED 1200  (1x DAY & 1xNATURE)
Kelvin 9000/6500
Lumen 6670

** stolek není součástí - lze objednat samostatně

 


Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )

Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů


 


 
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 03.05.2020 21:20
Dobrý den,
je součástí tohoto akvária vzduchování (bublinkování) nebo lze ho nějak do akvária umístit a jaké, aby bylo komplexní s akváriem ?
Uvažuji o koupi přesně tohoto typu a rozměrů u vás, a proto se chci ještě optat, zda ho náhodou nemáte k prohlédnutí na prodejně ?

Odpověď: Dobrý den, akvárium si můžete prohlédnout na jedná z našich prodejen, co se ale vzduchování týče, tak to bohužel není součástí balení. Můžeme Vám, ale k tomuto akváriu doporučit vzduchovací motorky z řady Oase OxyMax.
- 02.05.2020 22:07
Dobrý den,

mám zájem o Akvárium Juwel Vision 260 LED tmavě hnědé. Ale místo osvětlení MultiLux LED 1200 2x29 W bych raději Juwel HeliaLux Spectrum 1200. A je možné dodat akvárium bez filtru Bioflow 6.0 ?

Děkuji za odpověď.

Ivan Kobera
Odpověď: Dobrý den, do emailu Vám pošleme nabídku.