Akvárium Juwel Vision 180 LED tmavě hnědé

Vaše cena
7 790,00 CZK
Vaše cena bez DPH
6 438,02 CZK
Dostupnost Praha
1 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
17 ks Ihned k odběru
Kód
51861
Kód výrobce
9750


Jedná se o luxusní interiérové akvárium s vypouklým sklem, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! Akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a LED osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.


Rozměr akvaria: 92 x 41 x 55 cm
Objem: 180 l
Barva krytu: tmavě hnědá
Tloušťka skla: 6 mm

Obsahem setu je:

* Filtr Bioflow 3.0 s čerpadlem o kapacitě 600 l/h nalepený v pravém zadním rohu (neobsahuje filtrační  media Cirax, Phorax a Carbax které jsou pouze doporučené příslušenství)


* Topítko 200W


* Plastový kryt MultiLux LED 920  (1x DAY & 1x NATURE)
Kelvin 9000/6500
Lumen 4370


** stolek není součástí - lze objednat samostatně

 


Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )
 
Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů


 


Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

Jiří - 06.04.2021 17:26
Dobrý den mám jenom dotaz k rampě s osvětlením. Je psáno 2x19w a v závorce (1x19 W DAY and 1x19 W NATURE). Ale při dodání tam jsou jen bíle led zářivky. Je to jen informativní? Děkuji.

Odpověď: Dobrý den, jedna trubice by měla svítit bíle (DAY) a druhá žlutě (NATURE), pokud Vám obě svítí bíle, můžeme Vám jednu vyměnit, pokud jste akvárko koupil u Nás
Jiří - 22.02.2021 18:13
Ve videu je použitý jaký písek ?
Děkuji
Odpověď: Dobrý den, ve videu je použit jílový substrát Tropica Aquarium soil.
Jiří - 14.02.2021 14:05
Mám dotaz co všechno obsahuje toto akvárium.
Ve filmečku je zobrazená instalace zadní stěny a zakrytí filtrace je součástí akvária?
A co je (kromě skřínky) potřeba ještě dokoupit k tomuto akváriu.
Děkuji
Odpověď: Dobrý den, součástí balení je pouze technické vybavení a to osvětlení, filtrace (včetně náplní) a topítka. Další dekorace pozadí a podobně je nutné dokoupit samostatně.
- 21.09.2020 8:37
Dobrý den mám dotaz ohledně nákupu skřínky pod akvárium Vision 180l tmavě hnědé barvy je možno jěště sehnat model skřínky který má jen dvě otvírací strany a u prostřed byla menší polička děkuji
Odpověď: Dobrý den,
bohužel ne
- 29.10.2019 15:31
Dobrý den
Vážně přemýšlíme o zakoupení tohoto akvária. Pokud si objednám akvárium + skříňka, budu pro prvotní zprovoznění ještě něco potřebovat ? Mám na mysli třeba podložku pod akvárium, jak vyvážím skříňku do vodorovné polohy a podobně.Něco potřebného k napouštění vody.....
Případně vaše rady a doporučení.
Mirek Dundáček
Žďár nad Sázavou
Odpověď: Dobrý den, po technické stránce k akváriu nemusíte nic dokupovat, pouze bych doporučil přidat ještě filtrační náplň Juwel Cirax. Co se podložky týče, tak výrobce je zakazuje, spodní rámeček totiž slouží jako integrovaná podložka. Skříňku do vodorovné polohy vyvažujeme podkládáním nožiček. K napouštění bych Vám doporučil hadici připojit na vodovodní řád, pokud máte možnost, ale můžete i kyblíkama, jen pozor, aby se Vám nerozvířilo dno akvária.