Akvárium Juwel Trigon 190 LED černé

Vaše cena
9 499,00 CZK
Vaše cena bez DPH
7 850,41 CZK
Dostupnost Praha
2 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
7 ks Ihned k odběru
Kód
51844
Kód výrobce
16350


Jedná se o interiérové akvárium, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! Akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a LED osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.


Rozměr akvaria: 99 x 70 x 60 cm
Objem: 190 l
Barva krytu: černá
Tloušťka skla: 8 mm

Obsahem setu je:

* Filtr Bioflow 3.0 s čerpadlem o kapacitě 600 l/h nalepený v zadním rohu (neobsahuje filtrační  media Cirax, Phorax a Carbax které jsou pouze doporučené příslušenství)

* Topítko 200W

* Plastový kryt MultiLux LED 70 cm s osvětlením 2x14W (1x14 W DAY & 1x14 W NATURE)
Kelvin 9000/6500
Lumen 3220

** stolek není součástí - lze objednat samostatně
 

Při osobním odběru akvária u nás na prodejně dostanete k akváriu malý dárek.
Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )

Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů
* možnost základní instalace (mutno domluvit předem vzhledem k časové náročnosti)

 

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

Pavel - 03.02.2020 17:55
Dobrý den, bude osvětlení stačit pro pěstování červených rostlin nebo je potřeba ho vyměnit a za jaké. Je výměna možná hned při zakoupení.
Odpověď: Dobrý den, pro pěstování méně náročných rostlin osvětlení je dostačující. Pro náročné rostliny doporučujeme výměnu za HeliaLux Spectrum. (odečítáme 1000,- z ceny)
- 18.11.2019 16:21
dobry den
chci se zeptat zda je mozne koupit toto akvárium bez prislusentvi jako je filtr atd,mel bych zajem o samotne akvárium vcetne skrinky plus teda osvetleni,dekuji předem a jinak musim pochválit vase videa na youtube,je to skvela práce,opravdu inspirativni a hlavne poucne,jeste jednou diky

Odpověď: Dobrý den, filtr je součástí setu takže se z ceny odečíst nedá. Na Vaše přání jej můžeme bezplatně vyříznout. Osvětlení Vám ale můžeme vyměnit za osvětlení Juwel HeliaLux spectrum a upravit cenu kompletu. Jsme rádi, že se Vám videa líbí. ;)
Karel - 13.11.2019 21:12
Dobrý večer přestalo mě svítit osvětlení. Asi starter nemám led osvětlení. Je to rohove akvarko 190 litrů. Kupoval jsem ho u Vás. Dotaz co s tím? Děkuji za radu.
S pozdravem
Fulin Karel

Odpověď: Dobrý den, startér se jako náhradní díl nedodavá, je tedy zpotřebí přejít na nové LED osvětlení.