Akvárium Juwel Rio 350 LED bílé

Vaše cena
11 599,00 CZK
Vaše cena bez DPH
9 585,95 CZK
Dostupnost Praha
2 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
2 ks Ihned k odběru
Kód
51723
Kód výrobce
7450


Dárek + příslušenství ZDARMA

Jedná se o luxusní interiérové akvárium, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a kompletní systém osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.

Rozměr akvaria: 121 x 51 x 66 cm
Objem: 350 l
Barva krytu: bílá
Tloušťka skla: 8 mm

Váha: 75 kg

Obsahem setu je:

* Filtr Bioflow 6.0 s čerpadlem o kapacitě 1000 l/h nalepený v pravém zadním rohu (neobsahuje filtrační  media Cirax, Phorax a Carbax které jsou pouze doporučené příslušenství)


* Topítko 300W

,
* Plastový kryt MultiLux LED 120 cm s osvětlením 2x1047mm (1x1047mm DAY & 1x1047mm NATURE)
Kelvin 9000/6500
Lumen 6670


** stolek není součástí - lze objednat samostatně
 

Při osobním odběru akvária u nás na prodejně dostanete k akváriu malý dárek.
Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )

Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů
* možnost základní instalace (mutno domluvit předem vzhledem k časové náročnosti)

 


 
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 12.08.2020 14:18
Dobrý deň chcel by som zoznam takej zakladnej vybavy do akvarií som zaciatocnik chcel by som sladkovodne ryby so živými rastlinami
Odpověď: Dobrý den, pro úplný základ potřebujete akvárium vybavit pozadím, vybrat substrát, písek, dekorace a pár nenáročných rostlin. Doporučil bych i zakoupit nástroje na údržbu a základní úpravu vody: bakterie, hnojiva a kondicionér na chlór.
- 07.02.2020 13:30
Dobrý den chci se zeptat jestli je možné k filtru připojit nějakou rozstřikovací rampu?
Případně jakou?
Děkuji K.
Odpověď: Dobrý den,
Bohužel Juwel, žádnou rozřikovací rampu, která by byla s filtrem kompatibilní nevyrábí.
- 27.11.2019 23:10
Dobry den jen by sem se chtel ujistit zda energeticky stitek na obrazku je pravdivy nebo ne a chtel by sem se zeptat jaka je momentalne dodaci lhuta dekuji

Odpověď: Dobrý den, akvária Juwel s novým LED osvětlením disponují velmi malou spotřebou energie, takže předpokládám, že i štítek, který výrobce udává je pravdivý. Dodací lhůta je při dopravě zdarma do 3 týdnů, případně je možnost i placené rychleší dopravy nebo si akvárium osobně vyzvednout.