Akvárium Juwel Rio 125 LED tmavě hnědé

Vaše cena
5 190,00 CZK
Vaše cena bez DPH
4 289,26 CZK
Dostupnost Praha
5 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
7 ks Ihned k odběru
Kód
51674
Kód výrobce
1750


Jedná se o luxusní interiérové akvárium, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a LED osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.

Rozměr akvaria: 81 x 36 x 50 cm
Objem: 125 l
Barva krytu: tmavě hnědá
Tloušťka skla: 6 mm

Obsahem setu je:

* Filtr system bioflow 3.0 s čerpadlem o kapacitě 500 l/h nalepený v pravém zadním rohu (neobsahuje filtrační media Cirax, Phorax a Carbax které jsou pouze doporučené příslušenství)* Topítko 100W* Plastový kryt Multilux LED s osvětlením 2x590mm (1x DAY & 1x NATURE)
Kelvin 9000/6500
lumen 3220


** stolek není součástí - lze objednat samostatně

 

Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )
 
Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů
* možnost základní instalace (mutno domluvit předem vzhledem k časové náročnosti)

 

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 29.08.2021 13:05
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda-li by bylo možné koupit si od Vás set Akvárium Juwel Rio 125 LED tmavě hnědé bez vnitřního filtru.Mám totiž už z předešlého akvária externí drahý filtr a navíc nepreferuji vnitřní filtry.
Děkuji za odpověď.
Odpověď: Dobrý den,na přání vám filtr odstranímea necháme ho v akváriu,bohužel není možné ho odkoupit zpět
- 29.08.2021 10:22
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na osvětlení ,zda se jedná o HighTech Akvarium, nebo tam můžu pěstovat i méně náročné rostlinky LowTech ?
Odpověď: Osvětlení v zákaldním setu je určeno pro pěstování méně náročných rostlin
- 29.09.2019 14:09
Pekny den,
Prosim je technicke vybavenie akvaria zabudovane priamo v akvariu,alebo si ho musi clovek namontovat sam?
Vdaka
Odpověď: Akvárium je vybavené osvětlením vnitřním filtrem s topítkem filtračními náplněmi, navíc doporučujeme dokoupit jen filtrační médium cirax což je doporučené příslušenství do filtru.