Akvárium Juwel Primo 70 černé

Vaše cena
2 590,00 CZK
Vaše cena bez DPH
2 140,50 CZK
Dostupnost Praha
0 ks
Dostupnost Vysoké Mýto
9 ks Ihned k odběru
Kód
14577
Kód výrobce
25370Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )


 

Jedná se o interiérové akvárium, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! Akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a kompletní systém osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.

Rozměr akvária: 61 x 31 x 44 cm
Objem: 70 l
Barva krytu: černá

Obsahem setu je:

* Filtr Bioflow One s čerpadlem Eccoflow 300

* Topítko 50W

* Plastový kryt s LED osvětlením - 8W

** stolek není součástí - lze objednat samostatně
 


Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů
* možnost základní instalace (mutno domluvit předem vzhledem k časové náročnosti)

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 11.11.2021 14:37
Dobrý den,je možné umístit akv.do obýváku pod okno?Nebo je lepší vybrat místo u stěny bez okna a slun.světla?Děkuji Ali
Odpověď: Dobrý den, akvárium je dobré umístit vždy tak, aby do něj něšli slunení paprsky, pak by se mohlo tímto vlivem řasit. Pepi :)
- 19.03.2021 10:42
Dobrý den, jaký typ trubice je možné použít jako druhé ostvětlení? V nabídce příslušenství nebo náhradních dílů jsem nic nenašel. Případně jakou barvu byste doporučili. Děkuji.
Odpověď: Dobrý den, osvětlení Novolux (viz odaz)

https://www.juwelakvarium.cz/kategorie/vyrobci/juwel/osvetleni/rampy-juwel/novolux-led/
- 02.02.2021 23:22
Dobrý den, mám od vás toto akvárium, Primo 70,chci se zeptat zda se dá použít rozstrikovaci rampa k tomuto filtru, popř.jaká.Dekuji šprtová
Odpověď: Dobrý den, bohužel na filtr, který je součástí setu se roztřikovací rampa nedělá.
- 31.01.2021 12:22
Dobrý den.
Jaké osvětlení doporučíte do Juwel Primo 70? To v setu mi přijde nedostačující. Jaké mám možnosti, aby šlo uchytit do krytu? Akvarium mám 4 roky ,je v něm hodně rozrostlých rostlin. Poslední rok mám problém s černou řasou na rostlinách. Předem děkuji za odpověd´.
Odpověď: Dobrý den, můžete dokoupit ještě 1 LED trubici.
- 07.01.2021 18:34
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je do krytu možné instalovat i druhé osvětlení. Jedno bývá pro živé rostlinky nedostačující. Nebo řešit dodatečným reflektorem? A je možné dodat nějaký systém pro CO2 - je místo na vývod? Děkuji.
Odpověď: Dobrý den, ano je možné instalovat i druhé osvětlení a co se CO2 týče, tak stačí do akvária přivédst hadičku 4/6mm.
- 17.10.2020 19:36
Dobrý den, budu kupovat tohle akvárium a když už ho u vás budu objednávat chtěl bych u vás rovnou objednat nějaký substrát může te mi prosím poradit nejlépe něco tmavého (černého) a hlavně množství kolik budu cca potřebovat ? předem děkuji za odpověď
Odpověď: Dobrý den,

doporučil bych Tropica Aquarium Soil a cca 6-9l
- 13.10.2020 19:20
Dobrý den,
akvárium Juwel Primo Led 70 má sílu skla jen 4mm. Měli jste v minulosti reklamace na prasklé sklo, protože mi připadá síla 4mm trochu podimenzovaná i když má akvárium integrovaný na pevno spodní rámeček.
Mám v úmyslu toto akvárium u Vás zakoupit, tak posílám tento dotaz.
Děkuji za odpověď
I. Huml
Odpověď: Dobrý den,

s akváriem Primo není problém a žádné reklamace na něho nejsou, sám jsem jej dal synovi do pokoje
- 04.09.2020 18:35
Dobrý den, mám dotaz ohledně filtr, který je dodávaný s Juwel Primo 70, je dostačující na dobrý chod akvária nebo bude lepší dokoupit např Juwel Bioflow Super či jiný?
Děkuji za odpověď
Odpověď: Dobrý den, filtr je pro toto akvárium dostačující, pokud si ale chcete polepšit, tak bych Vám doporučil externí.
- 30.03.2020 17:21
Dobrý den,
prosím měl bych dva dotazy k Juwel Primo 70.
1) sklo je 4mm? Vím že juwel je prezentován jako dobrá značka. Ale 4mm mě docela znervoznují na tu výšku, tak snad vědí co dělají.
2) je k akváriu přiložen plastový rámeček pod akvárium?

Děkuji,
J.S.
Odpověď: Dobrý den, plastový rámeček je pevnou konstrukcí akvária a taky jeden z důvodů, proč Juwel může použít 4 mm sklo na výrobu 60l nádrže.
- 15.01.2020 23:16
Dobrý den,
jaká je tloušťka použitého skla (stěny, dno)?
Děkuji, F. Hrstka.
Odpověď: U tohoto akvária je tloušťka skla 4 mm.
- 07.01.2020 15:39
Dobrý deň.
Mám záujem si od vás objednať Akvárium Juwel Primo 70 černé. Som zo SR z Nitry. Zaujímalo by ma ako je to s balením akvária . Posielate akvária v dvoch krabiciach ?? aby sa ochránilo náhodnému rozbitiu ??
s pozdravom Roman Molnár
Odpověď: Dobrý den, akvária nikdy nezasíláme přepravníma službama, jelikož s akvárií neumí zacházet. Z tohoto důvodu vždy akvária rozvážíme vlastním autem, přičemž Vám řidič akvárium odnese a zkontroluje s Vámi zda je akvárium nepoškozené.
- 22.11.2019 10:31
Dobrý den,

plánujeme dětem jako vánoční dárek pořídit akvárium. Vyhlédli jsme si u Vás Juwel Primo 70. Jakési dávné zkušenosti s akvárkem sice jsou, ale mám trochu pocit, že šlechtěním rostlinky i ryby možná trochu více zchoulostivěly (?). Také si pamatuji pamatuji, že jsem kdysi dávno musel postupně rostlinky docela redukovat, protože mi akvárko zarůstalo a také jsem si jednou přinesl domů na rostlinkách šneky a musel jsem s nimi "bojovat"...

Každopádně mě zaujalo, že se jevíte jako opravdoví profesionálové a tudíž bychom od Vás vzali i substrát a rostlinky, které se jeví jako opravdu kvalitní.

Mám ovšem dotaz, kdy zboží objednat tak, abychom rostlinky mohli chvíli "skladovat", než je bude možno umístit do akvária - jinými slovy, jak dlouho se dají rostlinky uchovat mimo akvárium a za jakých podmínek?

Případně uvítám i doporučení kolik a jakých rostlinek byste doporučili do výše vybraného akvária pro začátečníky. I doporučení adekvátního množství substrátu.
Dekorace pak bychom již vybírali s dětmi po Vánocích.

Rybí osazenstvo zatím vybráno také nemáme, ale budeme zpočátku rozhodně pořizovat spíše méně rybek, než více (klasicky nějaká paví očka popř. neonky) a ancistruse.

Děkuji

Jura

Odpověď: Dobrý den, rádi Vám pomůžeme s výběrem akvária a patřičných doplňků. Co se skladování rostlin týče, tak záleží na druhu a způsobu balení. Když ale budeme vybírat např. z rostlinek in-vitro od Tropicy, tak některé druhy jsou schopné vydržet až 14 dnů v běžné pokojové teplotě. Zatímco běžné košíčkové rostlinky by se měli zasadit do 3-4 dnů od jejiich pořízení. Dlouhé skladování je ale vždy na rostlinkách znát. Bylo by tedy lepší nákup rozdělit na několik částí.