Akvárium Juwel Lido 120 LED dub

Vaše cena
5 079,00 CZK
Vaše cena bez DPH
4 197,52 CZK
Dostupnost Praha
3 ks Ihned k odběru
Dostupnost Vysoké Mýto
10 ks Ihned k odběru
Kód
51685
Kód výrobce
11850


Jedná se o interiérové akvárium, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! Akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a LED osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.

Rozměr akvaria: 61x41x58 cm
Objem: 120 l
Barva krytu: dub
Tloušťka skla: 6 mm

Obsahem setu je:

* Filtr Bioflow 3.0 s čerpadlem o kapacitě 500 l/h nalepený v pravém zadním rohu (neobsahuje filtrační media Cirax, Phorax a Carbax které jsou pouze doporučené příslušenství)

* Topítko 100W

* Plastový kryt MultiLux LED 60 cm s osvětlením  (1xDAY & 1x NATURE)
Kelvin 9000/6500
Lumen 2760

 


** stolek není součástí - lze objednat samostatně
 


 
Při současném nákupu akvária a skříňky u nás na prodejně si navíc můžete vybrat libovolné příslušenství v hodnotě 500,- Kč zdarma. ( platí jen při vlastním odvozu = nevyužití naší dopravy )

Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvarium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium si vždy máte možnost rozbalit a zkontrolovat ještě před zaplacením. Řidič také pomůže při odnosu akvária až na místo (např. byt i ve vyšších patrech). Pokud si objednáte také skřínku s montáží, je samozřejmé, že vám akvárium vybalíme a usadíme přímo na dané místo. Samozřejmostí je případný odvoz obalových materiálů.

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* pomoc odnosu akvária kamkoliv (i do patra, až na dané místo)
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů


 


Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat

- 01.01.2021 20:56
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat na kolik by přišlo akvarium kdybych ho chtěl vybavené tak jak ho máte na videu u nabídky. Děkuji za odpověď, s pozdravem Svoboda
Odpověď: Dobrý den, bohužel tohle je video od výrobce a například kameny, které jsou na videu ani nevedeme. Mohu ale poskládat podobný návrh nebo mi pošlete třeba i více obrázků na email kapal@stockl.cz a mohu Vám vytvořit návrh přímo na míru a zaslat nabídku na materiál a klidně i realizaci u Vás doma.