Akvárium Aquatlantis Fusion 200x70 dřevo - vystaveno

Vaše cena
50 000,00 CZK
Vaše cena bez DPH
41 322,31 CZK
Dostupnost Praha
0 ks
Dostupnost Vysoké Mýto
1 ks poslední kus vystavený na prodejně
Kód
54320


akvárium nové, nenapuštěné. Vystavené na prodejně ve Vysokém Mýtě

výrazná sleva (tento model se již nevyrábí)

původní cena 79990,-
Fusion je nejmodernější akvárium z řady Aquatlantis, které je k dostání v sedmi atraktivních barvách. Jedná se tedy o velmi luxusní interierové akvárium, které si najde místo v každé domáctnosti. Tento model je 200cm dlouhý, 70cm hluboký a 75cm vysoký. Takto neobvykle hluboké akvárium Vám poskytuje spoustu prostoru pro vytváření opravdu unikátních podvodních krajin nebo ho můžete osadit i větším počtem ryb. Firma Aquatlanis je tím nejluxusnějším řešením a disponuje zajímavým designem.

Tento model disponuje svým objemem 1057 l a čistým objemem vody 849 l a stává se díky tomu nejluxusnějším sériově vyráběným akváriem na světě, takže větší akvárium už dostanete jedině na zakázku.

Parametry akvária:
Rozměr akvária: 200x70x75 cm
Objem: 1057 l (čistý objem vody 849 litrů)
Barva krytu: ořech
Váha s paletou: 242 Kg

Obsahem setu je:

2x Osvětlení EASY LED 2.0 88W

Akvárium není vybavené filtrem, rádi Vám pomůžeme vybrat externí filtr, který bude odpovídat Vašim nárokům na akvárium.

 
EASY LED osvětlení
EASY LED osvětlení s hliníkovou konstrukcí pro vyšší odolnost a bezpečnost. Technologie LED zajišťuje vysokou kvalitu vyzařovaného světla díky vysokému výkonu a nízkému napětí je bezpečnější. Umožňuje také velmi nízkou spotřebu energie a zajišťuje delší životnost osvětlení. Všechny tyto výhody nabízejí rybám a rostlinám mnoho výhod pro jejich růst a pohodu.

Díky výkonu nejmodernějšího LED osvětlení je svítivost jedné rampy 6257 lm a obou ramp 12514lm. Intenzitu osvětlení jde ovládat přes stmívač (není součástí) Aquatlantis Vám také nabízí 2 varianty stmívačů z čehož smívač luminus lze pohodlně ovládat i přes mobilní aplikaci. 

Parametry osvětlení:
2x72W = 144W (osvětlení celého akvária)
2x 6257lm = 12514lm odpovídá 23lm na litr
Teplota: 6800 Kelvin
Barva: Studená bílá CRI 80
Životnost diod 50 000 hodin = (spektrum nedegraduje a nemusí se tak každý rok pořizovat nové zářivky)
Bezpečný provoz při napětí 24V a s krytím IP X8 
Vyladěné spektrum
Spektrum je vyladěné tak, aby Vaše akvárium prosperovalo a neřasilo se. Tomu je dosaženo za použití nejmodernějších LED diod s optimální vlnovou délkou, teplotou 6800 Kelvinů. Světlo je tedy vybarvené do studené bílé. 
Jedinečná konstrukce
Díky robustní hliníkové konstrukci se výrazně prodlužuje životnost osvětlení. Jelikož se diody při svícení velmi zahřívají je nutné zajistit správný odvod tepla, aby se diody neroztekli. Tomu tak je díky speciální konstrukci hliníku, který odvádí teplo vrchem a nejen že brání poškození diod ale i přehřívání Vašeho akvária.
Hliníkový rám
Luxusnímu designu přidává i hliníkový kryt akvária. Kryt disponuje vysokou odolností a designovým provedením a zakrývá neatraktivní horní část hladiny. Zadní část krytu má výřezy na obou stranách pro vyvedení externí filtrace, vzduchovací hadičky, CO2 nebo kabelů. 
Snadný přístup do interiéru
Osvětlovací jednotky umístěné na horní části nádrže mají kluzný systém, který umožňuje jejich umístění na koncích, což zanechává otevřený prostor pro snadný přístup do vnitřku nádrže. Zároveň můžete provádět údržbu a mít osvětlené akvárium tak jak zrovna potřebujete.DOPRAVA AKVÁRIA

v košíku vybírejte vždy "DOPRAVA AKVÁRIA NAD 500 LITRŮ"

Akvárium nikdy nezasíláme poštou ani DPD, proto abychom Vám zajistili doručení v bezvadném stavu, akvárium vždy přiveze náš zaměstnanec!
Doprava je vždy realizována vlastnímy vozy a naším pracovníkem. Akvárium vám přivezeme na danou adresu.
Pro odnos akvári je nutné aby jste si zajistili odnos akvária (nejlépe stěhovací firmu).

Výhody naší dopravy:

* vždy doručení akvária v pořádku - kontrola akvária před převzetím / zaplacením
* dovoz v domluveném čase
* odvoz obalů

 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat