ADA Phyton Git SOL 500ml
ADA Phyton Git SOL 500ml

ADA Phyton Git SOL 500ml

Vaše cena
3 290,00 CZK
Vaše cena bez DPH
2 719,01 CZK
Dostupnost Praha
0 ks
Dostupnost Vysoké Mýto
2 ks Ihned k odběru
Kód
55479
Kód výrobce
103-114

 

ADA Phyton Git SOL 100ml
855,40 CZK
Praha 4 ks Ihned k odběru
Vysoké Mýto 11 ks Ihned k odběru
ADA Phyton Git SOL 500ml
3 290,00 CZK
Praha 0 ks
Vysoké Mýto 2 ks Ihned k odběru
Extra silný přípravek proti sinicím a modrozeleným řasám

Phyton Git SOL je antibakteriální přípravek proti modrozeleným řasám (BGA), který je založen na Phyton Git PLUS a skládá se z rostlinných extraktů s antiseptickými složkami. Phyton Git SOL působí velmi efektivně přímým ošetřením postižených oblastí. Phyton Git SOL je podstatně hustší a kyselejší než Phyton Git PLUS a dosahuje tak výrazně lepších výsledků v boji s touto odolnou řasou. 

Aplikace
V případě postižení nejprve stávající modrozelené řasy odsajte - co nejlépe - pomocí hadičky a poté aplikujte přípravek přímo na postižená místa. Nádobka na 100 ml je dodávána s praktickým kapátkem (není součástí 500 ml lahvičky). V případě opakujícího se napadení může být ošetření aplikováno i několik dní. Pokud se řasa vrací pokračujte v aplikaci další dny a dodržujte výměny vody.

Pozor
Phyton Git SOL je silně dávkovaný a velmi kyselý. Pokud se u ryb nebo krevet vyskytnou anomálie v chování, rostliny se vybarví nebo dokonce úplně ztratí barvu, je nutné okamžitě vyměnit vodu. Phyton Git SOL není profylaktický přípravek, ale cílené nouzové opatření. Sesterský přípravek Phyton Git PLUS je vhodný pro prevenci chorob rostlin.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
E-mail
Dotaz
Odeslat